Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kocaeli/İzmit Kuaför Tavsiyelerinizi Bekliyorum KK Hatunları :)

sdtive

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
4.200
31
Herkese Merhaba,

Ankarada yaşıyorum ancak nişanlım İzmitli olduğu için nisan ayında izmitte evleniyoruz kısmetse opuyorumnanaktan Hiç bilmediğim bir şehirde gelinsaçı yaptıracak olmaz beni biraz geriyor. eyvahedigeldismile Etrafımda İzmitli olan arkadaşlarıma sordum ama çoğu uzun zamandır orada olmadığı için net birşey söyleyemedi. Carrefourdaki Mehmet Tatlıyı öneren oldu,bir de internetten Suat isimli kuaför hakkında bir iki yorum okudum ama çok çalışanı olan bir kuaför iyi birine denk gelmezsen memnun kalmazsın falan diyenler de oldu. Bilirsiniz en az saç kadar önemli bir de makyaj var. Hatta sanırım benim için daha önemli çünkü çok sade bir topuz ve üzerinden duvak düşünüyorum.

Ay çok uzattım :) Kısacası dedim ki ben en iyisi KK hatunlarına sorayım,bana mutlaka yardım ederler :) İyi bir saç ve makyaj için kuaför önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum yerimseniben

valla canım bende izmitliyim ama kuaför arıyorum çünkü her gittiğimiz kuaförden ağzımız yanddı bende bakınmaktayım bulursam yazarım sana hatta benim için bu konu iyi oldu belki kuaför önerenler olur bu arada suat dayımın kızının düğününde gittik güzel saç yapıyor ama hangi şubesine gitmek lazım bir sürü suat var

gerçekten mi? ben bir sürü şubesi olduğunu bilmiyordum...ben de nişanlımın ailesinden birilerinin düğünün için kuaföre gitmiştim izmitte.sanırım belsa'da falandı,ismini doğru hatırlamıyor olabilirim.Resmen yamuk yapmıştı saçımı :) tek bildiğim kuaför orası ve ölürüm de oraya gitmem :) umarım bizi yönlendirenler olur seymagul,ben iyi bir yer bulamazsam istanbula bile gitmeyi düşünüyorum açıkçası :) pendik tarafı yakın olur ve orada arkadaşımın gittiği bir kuaför varmış,düğününde de çok güzel olmuştu.en kötü öyle yapıcam,her ne kadar sevgilim istanbula gitme fikrine sıcak bakmasa da :)

serhat&nihat diyebilirim kesim ve boyamayı harika yapıyorlar bil hassa serhat:)

realde ali gür var saçıca makyajıda harika yaparlar.
yürüyüş yolunda suat var.
hamza var
carrefourda memet tatlı var.
bunlar biraz tuzlu ama hakkını verecek kuaförler..

teşekkürler moon vereliniortak, düğün günü için gidiceğimden makyaj da çok önemli. Bu önerdiğin kuaförlerde yapılan makyaj hakkında bir fikrin var mı diye merak ettim? mirmirmirmir

teşekkürler moon vereliniortak, düğün günü için gidiceğimden makyaj da çok önemli. Bu önerdiğin kuaförlerde yapılan makyaj hakkında bir fikrin var mı diye merak ettim? mirmirmirmir

gusel yapıyorlar bir kac defa gelinle falan karsılasmıstım gayet hos gozukuyorlardı..sen butun kuaforleri bir ges fiyat al ona gore degerlendirme yapabilirsin

gusel yapıyorlar bir kac defa gelinle falan karsılasmıstım gayet hos gozukuyorlardı..sen butun kuaforleri bir ges fiyat al ona gore degerlendirme yapabilirsin

haklısın galiba, en mantıklısı o olucak,gezip bakıp fiyat almak... çok da vaktim kalmadı aslında bir haftasonu gitmeliyim ilk fırsatta, bir de provalı çalışıp çalışmadıklarını öğrenmem lazım o da önemli

canım fiyat alınca banada haber ver ben üşeniyomda sempatiksalakcinni
bi ara memet tatlıda kampanya vardı gelinbaşı makyajı 300 tl idi. şimdi ne durumda bilmiyorum.

canım fiyat alınca banada haber ver ben üşeniyomda sempatiksalakcinni
bi ara memet tatlıda kampanya vardı gelinbaşı makyajı 300 tl idi. şimdi ne durumda bilmiyorum.

internette ali gür için de aynı fiyat yazıyo ama tabi yerinde bakmak lazım. Fiyat öğrenir öğrenmez yazarım buraya ama gitmek 1-2 haftayı bulur ne yazık ki :gitme: evle uğraşıyoruz,temizlik falan işte,her haftasonu işim oluyo ankarada.. neyse umarım birini gözüm tutar bu konuşulan kuaförlerden kaydirigubbakcemile3

Selam kızlar
ben gelin başımı ve makyajımı Özer kuaförde Turgut die biri var ona yaptırdım saçımı sade ve çok şık bi topuz yaptı bana tarif ettiğimin aynısıydı herkes çok beğendi :nazar: makyajımı ve manikürümü de orada yaptırdım . manikür şimdiye kadar yaptırdığım en iyi manikürdü:1hug: makyajım düğünüm boyunca hiç oturmamama rağmen hiç akmadı porselen makyajdı ve 2 kız kardeşimin saçlarıyla beraber toplam 380 tl verdim sanırım. daha öncede saçımı yapmaya gidiyordum tekrar çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim a.s.
bu arada düğünüm 24 ekim 2009 da oldu :asigim:

Selam kızlar
ben gelin başımı ve makyajımı Özer kuaförde Turgut die biri var ona yaptırdım saçımı sade ve çok şık bi topuz yaptı bana tarif ettiğimin aynısıydı herkes çok beğendi :nazar: makyajımı ve manikürümü de orada yaptırdım . manikür şimdiye kadar yaptırdığım en iyi manikürdü:1hug: makyajım düğünüm boyunca hiç oturmamama rağmen hiç akmadı porselen makyajdı ve 2 kız kardeşimin saçlarıyla beraber toplam 380 tl verdim sanırım. daha öncede saçımı yapmaya gidiyordum tekrar çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim a.s.
bu arada düğünüm 24 ekim 2009 da oldu :asigim:

hayırlı uğurlu olsun,bir yastıkta kocayın inşallah opuyorumnanaktan

özer kuaför,turgut...bunu da gezilecekler listesine ekledim,teşekkür ederim.
Ben de çok sade bir topuz istiyorum,duvağı da üstünden takmak istediğim için tek önemli yanı ön kısmının nasıl duracağı.makyaj için porselendi demişsiniz ya, malzemeleri kryolan gibi sulu boyamsı bişiler miydi yoksa sabitleyici falanla mı o kalıcılığı sağladılar hatırlıyor musunuz? paylaşımlarınız için de çok teşekkür ederim bu arada hihoyyyt

Herkese Merhaba,

Ankarada yaşıyorum ancak nişanlım İzmitli olduğu için nisan ayında izmitte evleniyoruz

Ay çok uzattım :) Kısacası dedim ki ben en iyisi KK hatunlarına sorayım,bana mutlaka yardım ederler :) İyi bir saç ve makyaj için kuaför önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum yerimseniben

merhaba ben de izmite gelin gidicem :)) bu konuyu açmakla çok iyi etmişsin..eminim bu konuda daha çok fikri olan izmitli arkadaşlar vardır.keske yazsa herkes.bizim için süper olur..önceden fikir edinmiş oluruz..ama bu konuyu görürlerse yazarlar tabii..bu topiğinde takipçisiyim artık :enbuyukkk:

merhaba ben de izmite gelin gidicem :)) bu konuyu açmakla çok iyi etmişsin..eminim bu konuda daha çok fikri olan izmitli arkadaşlar vardır.keske yazsa herkes.bizim için süper olur..önceden fikir edinmiş oluruz..ama bu konuyu görürlerse yazarlar tabii..bu topiğinde takipçisiyim artık :enbuyukkk:

ben de bıkmadan usanmadan günde bi kaç kere girip yeni bir şeyler var mı bakıyorum,aslında bir kaç kuaför önerildi,elimizde bir şey yok diyemeyiz a.s ben iki haftasonra izmite gidip dolaşmayı düşünüyorum,bir sonuca ulaşırsam buraya mutlaka yazarım alkisalkisalkis

Arkadaşlar sizi gelişmelerden haberdar etmek istedim...
Şimdi ben 2 hafta kadar önce izmite gittim,iki tane kuaförü gezdim.Biri Suat Birer diğeri de Mehmet Tatlı. Suat en çok söylenen isimlerden biriydi,Mehmet tatlıda da kuaförlük yapan bir bayanı,Sevgi Hanımı,Ankaradan ir arkadaşım önermişti. Suat oldukça iyi bir kuaför ve acayip kendini beğenmiş bir adam. Daha doğrusu "yaparız yaa,kendime çok güveniyorum" edasında bir adam. Salon da oldukça büyük. Porselen makyaj için üretilmiş ürünlerle,kryolan vs, makyaj uyguluyorlarmış,öyle dediler. Fiyat da Saç+makyaj+manikür 350 falandı.Ben manikür pedikürü o gün yaptırmayı düşünmem ama düşüneneler için beliritiyim dedim..

Mehmet Tatlıya gelince...Düğün fotoğrafçımıza gittiğimizde de adama gelinlerle çok diyalog halinde diye kuaför sordum ve bana ilginç bir şekilde Suatı ve Sevgi Hanımı söyledi mehmet Tatlıdan. Öyle olunca ben sevgi hanımla da bir konuşmaya karar verdim. Mehmet tatlı alışveriş merkezinin içinde. Orta büyüklükte bir salon.Asma katı var,sanırım makyaj orda oluyor. Sevgi hanım son derece güzel ve sıcak bir bayan. İlgilendi benimle,nedense kanım ısındı ve ben oraya gitmeye karar verdim. hihoyyyt mehmet Tatlının fiyatı biraz daha fazla ama net olarak söylemediler yeni sezon fiyatını.400 civarı bekliyoruz dediler. Bu haftasonu saç ve makyaj için provaya gidicem.Makyaj provası paralıymış,25 lira...Beğenip beğenmediğimi yazarım tekrar,İzmiti merak eden arkadaşlar için.

Çok uzun oldu kusura bakmayın,görüşmek üzere buyrunnnnnnnnn

X