Gebeliğe Hazırlık Klomen ile gebe kalan var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Clkzehra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
4
0
24
Merhaba hanımlar aranızda Klomen ile gebe kalan var mı ve adetin kaçıncı günü başladınız ?

Merhaba benim 3. Kullanışım henüz sonuç alamadım maalesef yarın tekrar doktora gideceğim adetin 5.günü günde 2 kere kullandım ben

Merhaba bende kendi bildiģime klomen aldım fakat doktorum yumurtan iyi yeterince büyük dedi ama benimde herşeyim iyi çıkmasına raģmen hamile kalamıyorum :-(

Merhaba bende kendi bildiģime klomen aldım fakat doktorum yumurtan iyi yeterince büyük dedi ama benimde herşeyim iyi çıkmasına raģmen hamile kalamıyorum :-(
Benimde öyle maalesef sebepsiz olmuyor sanırım çok stres yapıyoruz ben bu ay doktora gitmedim kür uygulayıp deneyeceğim ilaçlar beni mahvetti Allah hepimize nasip etsin inşallah tez zamanda

Merhaba hanımlar aranızda Klomen ile gebe kalan var mı ve adetin kaçıncı günü başladınız ?
Adetin 5. Günü başladım 14.Günü ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum. Umudunuzu kaybetmeyin ben o ay kesin adet olacağım diyordum kahverengi akıntı olunca kesin tutmadı dedim ama devamı gelmedi sonra kan testi verdim ve hamile olduğumu öğrendim🌸 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah umudunuzu kaybetmeyin🌸

Ben doktora gittim bir yumurtanın 24cm olduğunu söyledi kendi kendine çatlar bu dedi bakalım hayırlısı olsun inşallah

X