Klomen kullananlar yazabilir mi

Sık ilişki dediğinde sormamıştın demi hocam iki günde bir mi yoksa gün aşırı mı diye. Vallahi diyorum ya böyle hesaba girince çıkamıyo insan işin içinden
Canım
Benide bugun adetimin 5.gunu klomene ve folik asite başlattı.sabah akşam kullan dedi.haftaya randevu verdi yanlız bu ilaç kullandığında sadece 1 kere ilişki olsun dedi.
Canım bende başladım geçen pazartesi 5 gün kullandık ama günde bi kere kullandım doktor bana adetin 11-16 arası bol ilişki dedi 1 kere ilişki felan demedi yani

İyiiym valla takılmaca misafie gelip gidiyo temizlik yemek hazırlık derken geçiyo günler. Ne gibi yan etkileri oldu bende sinirlilik yaptı.
Hıımm iyii canımmm koşturmaya devam tabi Bende de aşırı sinir yaptı ama en çok aşırı bi kasık ağrısı yaptı ayakta duramadım resmen bide hafif baş ağrısı yaptı acile gittik tahlil felan derken ni sıkıntı çıkmadı çok şükür doktor klomenden dolayı yumurtaların geliştiğini büyüdüğünü söylediği için normal dedi inşallah hayırlısı artık

Hıımm iyii canımmm koşturmaya devam tabi Bende de aşırı sinir yaptı ama en çok aşırı bi kasık ağrısı yaptı ayakta duramadım resmen bide hafif baş ağrısı yaptı acile gittik tahlil felan derken ni sıkıntı çıkmadı çok şükür doktor klomenden dolayı yumurtaların geliştiğini büyüdüğünü söylediği için normal dedi inşallah hayırlısı artık
Anladım geçmiş olsun çok bende senin yaşadıkların gibi yan etkisi olmadı. Güzel haberler alalım da yan etkilere değecek

Herkeste aynı olcak diye bir şey yok lakin benim normalde yumurtam kendi kendine büyüyüp çatlamasına rağmen doktorum klomen verdi. Günde 2 tane kullandıktan sonra doktoruma gittiğimde 18 mm yumurtam vardı. O gün estradiol değerime de baktı ve 560 çıktı değerim yumurtan çok kaliteli dedi. Ertesi gün çatlatma iğnesi oldum. Sonra tekrar kontrole gitmedim. İğneden sonra 30. Gün bugün ve hala adet olamadım. Dün doktora gittim kist oluşmuş dedi. Hayatım boyunca bi defa bile adet düzensizliği yaşamamıştım bu ilaca kadar. Malesef şimdi Duphaston verdi adet söktürücü olarak kullanacağım. Ve ta ikinci adete kadar bekleyeceğim ne yazık ki tedavi için. Bundan sonra gittiğimde doktorum klomen verirse bile ben femera talep edeceğim sanırım. Umarım siz yaşadıklarımı yaşamazsınız
merhaba hangi marka çatlatma iğnesini olmuştunuz? normalde catlamaması durumunda kist oluşuyor diye biliyorum. dr unuz bu konudsa birsey soyledi mi?

merhaba hangi marka çatlatma iğnesini olmuştunuz? normalde catlamaması durumunda kist oluşuyor diye biliyorum. dr unuz bu konudsa birsey soyledi mi?
Ovitralle vuruldum ben. Benim normalde yumurtam kendi kendine büyüyüp çatlıyordu zaten ovitralleye rağmen klomen yüzünden çatlamamkş o ay. Ve evet kist oluşmuş 27 mm demişti doktorum. Adet söktürücü verdi onunla adet oldum. Şimdi kist gitti mi bilmiyorum adetle atılır demişti. Bu ay biraz ara vermek istediğim için doktora gitmedim 😀

X