Klomenden sonra gebelik

Ben çok kez kimyasal geçirdim klomen dışında onlarda da oluyordu😊
İnşallah 🙏
Hiç canınızı sıkmayın ne güzel hamile kalabilmişsiniz umut var 🙏 6 aydır deniyorum henüz bir gebelik oluşmadı inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımız dolsun en yakın zamanda

Hiç canınızı sıkmayın ne güzel hamile kalabilmişsiniz umut var 🙏 6 aydır deniyorum henüz bir gebelik oluşmadı inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımız dolsun en yakın zamanda
6 ay çok uzun bir süre değil inşallah sağlıcakla gelir bebişlerimiz♥️

Merhaba bende asılama yaptıracagım doktor klomen verdi sonra çatlatma ignesi yapıp asılamayı yapacak. Bizimde 1,5 senedir olmuyo sebepsiz infertilite ikimizinde herşeyine bakıldı sorun bulunamadı. Bende burda klomenle kötü yorumları okudum korkmustum insallah bende ise yarar bende hamile kalabilirim

Merhaba bende asılama yaptıracagım doktor klomen verdi sonra çatlatma ignesi yapıp asılamayı yapacak. Bizimde 1,5 senedir olmuyo sebepsiz infertilite ikimizinde herşeyine bakıldı sorun bulunamadı. Bende burda klomenle kötü yorumları okudum korkmustum insallah bende ise yarar bende hamile kalabilirim
merhaba catlatma iğnesi olarak hangisini verdi size? bir de destekleyici vitamin ya da progestan verdi mi?

Suan sadece klomen ve elenetal 2 verdi. Catlstma ignesini kontrole gittigimde verecek klomene yarın baslayacagım 10 gün sonra kontrole gidecegim yani neler olucak bilmiyorum bende merakla bekliyorum

Merhaba bende troid var 2 yıldır deniyoruz 3 ay önce kimyasal oldu bu ay doktora gittim Klomen yazdı 5gün kullandım adetin 9cu günü bu gün 14 mayısta gel dedi doktor ultrasyonda bakıcak ona göre çatlama iğnesi vericek Klomen ve çatlama iğnesinin faydasını görenler var mı?

X