KK Nostalji Treni 🫠

Shshshhw anlatayim.
Bu bahsettiğim olay yıllar evveli oldu
Üçüzlere yardım diyerek bütün annelerin üye olduğu sitelerde sağlık sorunları ve maddi yetersizlik adı altında aileye destek olun diyerek tüm yardımları cebe indirip deşifre olunca da özür dilemistir
millete ucuzlerin annesi diye iban attığı kişinin aslında kendi iban nosu oldugu ortaya çıkınca ve deşifre olacağını anlayınca bin türlü yalan uydurdu ucuzlerle ve anneleriyle alakalı.
Kadının namusuna bile itfira atmisligi vardır
Nurturia sitesiydi sanırım orada patlak veren olay diğer sitelere de sıçramisti.
Burada da vardı hatta

Shshshhw anlatayim.
Bu bahsettiğim olay yıllar evveli oldu
Üçüzlere yardım diyerek bütün annelerin üye olduğu sitelerde sağlık sorunları ve maddi yetersizlik adı altında aileye destek olun diyerek tüm yardımları cebe indirip deşifre olunca da özür dilemistir
millete ucuzlerin annesi diye iban attığı kişinin aslında kendi iban nosu oldugu ortaya çıkınca ve deşifre olacağını anlayınca bin türlü yalan uydurdu ucuzlerle ve anneleriyle alakalı.
Kadının namusuna bile itfira atmisligi vardır
Nurturia sitesiydi sanırım orada patlak veren olay diğer sitelere de sıçramisti.
Burada da vardı hatta
Biliyormuşmusum hatırlatma içim muck💋

Yalnız süslü sözlük güzelmiş. Kozmetik falan yorumluyorlar. Hesabı olan hayrına benim kuru göz çevrem için bir göz kremi önerisi alırsa çok sevinirim :KK37:

mahkemeye verildi mi?
Vereceğiz diyen üyeler çoktu.
Derneğin de haberi olmuştu o yerel ilçeyi temsil eden internet kanalinda açıklama yapmışlardı.
Az buz bir meblağ değil demislerdi çünkü.
Hatta ucuzlerin ailesi de şikayetçi olacagini beyan etmisti

X