KK Nostalji Treni 🫠

feliscatus

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
1.320
4.379
44
Son düzenleme:
Bi Elif hatırlıyorum sevgilisini silgi verdiği öğrenciden kıskanan dehşetül vahşet bir şeydi en eski hatırladığım olay o benim 😂
Oha yoksa bizim lisedeki matem öğretmeninin karısı mı bu onun da adı Elif diye hatırlıyorum ahahah deli karı, kocasını kıskanıyodu bizden aramızda var 20 yaş.

Ben sitedeki eski konuları okumaya bayılıyorum. Böyle otobüste falan giderken bazen bdvde filtreleme yapıp 2020 öncesi konuları okuyorum. Led_BiR_Vele_DisTiri Led_BiR_Vele_DisTiri nin çok yorumunu gördüm. Kadın resmen melekmiş. Bu site yüzünden böyle olmuş 😡

hatta Bibibella Bibibella nın bile oldukça naif yorumlarını okudum. Bayılıyorum bu siteye :KK70:

Ben sitedeki eski konuları okumaya bayılıyorum. Böyle otobüste falan giderken bazen bdvde filtreleme yapıp 2020 öncesi konuları okuyorum. Led_BiR_Vele_DisTiri Led_BiR_Vele_DisTiri nin çok yorumunu gördüm. Kadın resmen melekmiş. Bu site yüzünden böyle olmuş 😡

hatta Bibibella Bibibella nın bile oldukça naif yorumlarını okudum. Bayılıyorum bu siteye :KK70:

:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Acaba 2011 deki yorumlarımı filtrelesem görebiliyor muyum yaw ?
Gelişmiş arama kısmından şu şekilde tarih ve nick yazarak istediğin gibi arama yapabilirsin. Rastladığın harika yorumlarını bizle paylaş eksik etme 🤓

IMG_2247.jpeg

O değil de daha demin okuduğum bir 2011 konusunda kaynana geline bıçak çekip üstüne yürüyor. Bir üye onu da anlamak lazım bu belli ki patlama noktası olmuş ne bu kaynana düşmanlığı yazmış :KK51:

Naýir nolamaz hahahahahahahah

Gelişmiş arama kısmından şu şekilde tarih ve nick yazarak istediğin gibi arama yapabilirsin. Rastladığın harika yorumlarını bizle paylaş eksik etme 🤓

Eki Görüntüle 3297658

O değil de daha demin okuduğum bir 2011 konusunda kaynana geline bıçak çekip üstüne yürüyor. Bir üye onu da anlamak lazım bu belli ki patlama noktası olmuş ne bu kaynana düşmanlığı yazmış :KK51:
Yeminle kahkaha atmamak icin yanaklarimi sisirdim 🤣 starbucksdayim salon kadını çizgimi bozuyonuz bi susun 🤣

X