KK Nostalji Treni 🫠

Gelişmiş arama kısmından şu şekilde tarih ve nick yazarak istediğin gibi arama yapabilirsin. Rastladığın harika yorumlarını bizle paylaş eksik etme 🤓

Eki Görüntüle 3297658

O değil de daha demin okuduğum bir 2011 konusunda kaynana geline bıçak çekip üstüne yürüyor. Bir üye onu da anlamak lazım bu belli ki patlama noktası olmuş ne bu kaynana düşmanlığı yazmış :KK51:
Mukemmelsin bebeğim galp galp

Gelişmiş arama kısmından şu şekilde tarih ve nick yazarak istediğin gibi arama yapabilirsin. Rastladığın harika yorumlarını bizle paylaş eksik etme 🤓

Eki Görüntüle 3297658

O değil de daha demin okuduğum bir 2011 konusunda kaynana geline bıçak çekip üstüne yürüyor. Bir üye onu da anlamak lazım bu belli ki patlama noktası olmuş ne bu kaynana düşmanlığı yazmış :KK51:
Beni acaip bir belaya bulaştırdın bu gece 🤣

Mügehatun da fake miydi? Bayaaaaaa bir hikaye yazıp sanki fake çıkmıştı 🙄

Mügehatun da fake miydi? Bayaaaaaa bir hikaye yazıp sanki fake çıkmıştı 🙄
Ay bilemedim ama fake gibi değil 🤔

Eki Görüntüle 3297658

Resmen potansiyel piskopat ahahh.

Bi Elif hatırlıyorum sevgilisini silgi verdiği öğrenciden kıskanan dehşetül vahşet bir şeydi en eski hatırladığım olay o benim 😂
Ayy evett oyle biri vardi, asistan mı neydi hatta üniversitede. Boşanma aşamasına gelmişlerdi en son ama sonra ne oldu, hiç bilmiyorum.

Senin annen bir melekti yavrum diyecekler çocuuuuma bu siteye üye olursa :KK70:
Sen hakikaten gayet normal ve sakin cevaplar verirdin, öyle kavgalara karışmazdın :KK53:
Ben de nahif, kibar üye olarak bilinirdim lavanta iken 😌 Arada polemikten gitsem de 🥲
Film nerde koptu, kimler sorumlu şu halimizden :KK53: Hepsinin ellerine sağlık 🥳

Son düzenleme:
Bi de bi ara topik savaşları vardı. Bizim çok güzel bi geyik topiğimiz vardı, başka bi topik takıp savaş ilan etmişti? Saçma sapan bi sürü şey:KK53: En eski mesajlarımızı falan bulup şikayet ediyorlardı, ban üstüne ban 😂 O ara baya bi bilenmiştim, siteye de girmiyordum.
Ne boş şeyler yaşamışım yine, kendimi tebrik ediyorum:KK53:

2016-2017’deyim ne üyeler geçmiş ne üyeler. Şu an kocasına kızıp iş arkadaşına frikik veren bir çılgın vardı onun konulardayım :KK53:
O konuya ben de denk gelmiştim ama net hatırlamıyorum ya. Benim hatırladığım Dr aysenaz mi ne vardı sinanci bir oğlan shshshs

X