Saç Uzatma Yöntemleri Kızlar yardım edin

Gerçekten algılama ile ilgili sıkıntın var. Burdan bunu mu anlıyorsun. Laf anlatmaya çalışmaya uğraştığım insana bak. Bomboş birisin. Bu kadar vakit harcadığım için yazık bana. Cahile laf anlatılmıyormuş harbiden. Havlamaya devam et
Seni bi anırtırım kendi sesine bile hayran kalır 365 gün 6 saat anırırsın haddini aşıyorsun Allah’ın ergeni gelmiş burda tatava yapma sen kimsinde laf anlatacaksın sende o zeka yok zaten cahilde kendinsin ergen seni

Gerçekten algılama ile ilgili sıkıntın var. Burdan bunu mu anlıyorsun. Laf anlatmaya çalışmaya uğraştığım insana bak. Bomboş birisin. Bu kadar vakit harcadığım için yazık bana. Saçların için de ağla bir daha geri gelmeyecek. Icinin çirkinliği gibi saçların da çirkin olmuş. Buny hak ediyormussun zaten.
Cahile harbiden laf anlatilmiyormuş. Havlamaya devam et
Saçlarım mükemmel uzamaya da başladı eee surat desen var fizik desen var zeka desen oda var senin gibi bi ezik mi bana bunları diyor sen kudurmana devam et konunun başından beri kuduruyorsun kudurrrr daha çok kudurrrr ohhhhh😂😂😂😂😂😂

Gerçekten algılama ile ilgili sıkıntın var. Burdan bunu mu anlıyorsun. Laf anlatmaya çalışmaya uğraştığım insana bak. Bomboş birisin. Bu kadar vakit harcadığım için yazık bana. Saçların için de ağla bir daha geri gelmeyecek. Icinin çirkinliği gibi saçların da çirkin olmuş. Buny hak ediyormussun zaten.
Bide burda fotomu falan görsen hasetlik kıskançlığından kudurup bayağı bi kendine gelemezmişsin yazdıklarım bile nasıl kudurtmuş seni 😂 ağzındaki köpükleri uzak tut benden kuduruk 😂😂😂

2 hafta önce saçımı kestirdim ve senelerce hep uzun saç kullanan biriyim sadece ucundan almasını istedim beldeki saçı göğüs altıma kadar kesmiş görünce şok oldum ve senelerdir gittiğim kuafördü hafif de eğri kesmiş bu saç nasıl düzelir nasıl uzar lütfen yardım edin çok zor durumdayım ağlıyorum her gün :KK43:
Sakın kozmetik şampuanlarla uzatmaya çalışmayın. Nurs lokman hekimden bundan 10 yıl önce sarımsaklı şampuan almıştım ve terebantin yağı. Şampuanın içine bir kapak çam terabantin döktüm ve bir iki ay sonra etkisini birden gösterdi hıphızlı uzamaya başladı

Sakın kozmetik şampuanlarla uzatmaya çalışmayın. Nurs lokman hekimden bundan 10 yıl önce sarımsaklı şampuan almıştım ve terebantin yağı. Şampuanın içine bir kapak çam terabantin döktüm ve bir iki ay sonra etkisini birden gösterdi hıphızlı uzamaya başladı
Zaten kozmetik şampuan kullanmıyorum sarımsak yağı falan aldım çam terabentinde var 4 aya tam istediğim yerde olur biotin de içiyorum özellikle tırnaklarım efsane oldu

Okuduğunu algılama ile ilgili bir sıkıntın mı var? Bilmem kaçıncı kez söylüyorum. Buna üzülebilir, ne yaparım uzar diye de sorabilir ama abartı tepkisi komik. Takıntılı birisiniz siz de belli ki. Bu kadar olayı uzatacağınızı bilsem yorum yapmazdım. Saç ya saç konu!! Saç uzatıcı kürler kullanırsın, bir daha da o kuaföre gitmezsin olur biter. Çok ağlamak istiyorsanız ağlayın banane. Ayrıca bu psikoloji derslerinde de vardır. Kendinden daha büyük dertlere bakıp şükür sebebi bulmak. Insanlar kanser oluyorlar ellerine tutam tutam saçları geliyor bu kadar mızmızlanmıyor. Gelmiş dert küçümseme diyorsunuz. Kusura bakmayın ama bu bir dert değil ki küçümseyim. Bir daha muhattap alıp da cevap vermeyeceğim kendi kaliteme
Zaten kozmetik şampuan kullanmıyorum sarımsak yağı falan aldım çam terabentinde var 4 aya tam istediğim yerde olur biotin de içiyorum özellikle tırnaklarım efsane oldu
Meri bırak şunu allah aşkına kendi teşhis koymaya çalışıyor ama tam bi ruh hastası şuna bak 😂😂😂😂😂

Dabur amla yağı var duymuşsundur belki canım 1 ay oldu kullanalı uzamayı farkettim ve saçlarım boyamaktan aşırı yanmıştı saçlarımı yumuşattı. amla yağının içine az badem yağı ve çam terapendin ekliyorum gece sürüyorum sabah işe giderken yıkıyorum haftada iki kez tavsiye ederim.

2 hafta önce saçımı kestirdim ve senelerce hep uzun saç kullanan biriyim sadece ucundan almasını istedim beldeki saçı göğüs altıma kadar kesmiş görünce şok oldum ve senelerdir gittiğim kuafördü hafif de eğri kesmiş bu saç nasıl düzelir nasıl uzar lütfen yardım edin çok zor durumdayım ağlıyorum her gün :KK43:
Benzer durumu 1yıl önce yaşadım , pantane saç bakım kremi çok yardımcım oldu ben içine bir tane asprin kırdım ve duştan sonra hep ördüm . Şuan eski boyunda yalnız asprin kısmı kişiden kişiye değişir yapmak isterseniz öncesinde araştırın , vücutta da tüylenme yapabiliyor çünkü :KK15:

Seni bi anırtırım kendi sesine bile hayran kalır 365 gün 6 saat anırırsın haddini aşıyorsun Allah’ın ergeni gelmiş burda tatava yapma sen kimsinde laf anlatacaksın sende o zeka yok zaten cahilde kendinsin ergen seni

çok kötü bir yalancısın, gerçi yalancı diye yalan söyleyebilene denir. Sen bunu da beceremedin sana bu hesaplarla alakan var mı diyorum e-posta adresleri bile senin mail adresinle aynı hiç utanmadan sıkılmadan ilk kez duymuş gibi bize adalet dersi vermeye kalkıyorsun.

nasıl bir hatadır ki ikinci hesapla gelip had bildirmek .... hadi hadi

X