Saç Uzatma Yöntemleri Kızlar yardım edin

Çok güvenme hayatına bakarsın bi anda işin içinden çıkamayacağın bi hale düşersin 😂😂😂😂😂😂
Yok işte bir derdim diyorum ya.Bu konu benim hayata bakışımı değiştirdi. Yıllarca dert saydığım şeylerin aslında dert olmadığını gördüm. Insanlar nelerle uğraşıyor senin kafaya taktığın şeylere bak unus dedim 😢 derdi veren rabbim dermanını da verir siz içinizi ferah tutun 😢
Yok işte bir derdim diyorum ya.Bu konu benim hayata bakışımı değiştirdi. Yıllarca dert saydığım şeylerin aslında dert olmadığını gördüm. Insanlar nelerle uğraşıyor senin kafaya taktığın şeylere bak unus dedim 😢 derdi veren rabbim dermanını da verir siz içinizi ferah tutun 😢
Tırnağımın kırılması gibi mi 😂😂😂😂
Sonra buralara yazma bak çok gülerim 😂😂😂

Hepimizin kötü kuaför tecrübeleri olmuştur. Yardım da istemişizdir nasıl uzatılır vs diye. Sorun bunu dünya üzerindeki en büyük dert görmesi. Kaç yaşında insanın oturup bunun için ağlaması.
Sonra buralara yazma bak çok gülerim 😂😂😂
Tekrar ediyorum sorun yazması değil drama queenliği

İyide arkadaş kötü niyetle söylememiş ki bende eski saçlarımı çok özlüyorum şuanki heli çok kötü değil ama bana kötü geliyor insanlar bana çok abartıyorsun dedikçe boş yere kendimi üzdüğümü fark ediyorum kötü niyetli bi yorum göremedim!

İyide arkadaş kötü niyetle söylememiş ki bende eski saçlarımı çok özlüyorum şuanki heli çok kötü değil ama bana kötü geliyor insanlar bana çok abartıyorsun dedikçe boş yere kendimi üzdüğümü fark ediyorum kötü niyetli bi yorum göremedim!
Ya insan kendinde herşeye takılabilir önemli olan çevresi değil kişinin kendini nasıl mutlu hissettiğidir şahsen ben çevremin yorumlarını kaile almam aynada neyi güzel görürsem o benim için önemli insanlar bugün yanındadır diğer gün olmaz kendinle her zaman baş başasın zaten bunu bilincinde çok nadir insan var

Herkes olmuş gösteriş meraklısı millete göre düzenliyor herşeyini

Yazabilir Yani sonuçta senelerdir saçı uzun olan biri şuan ki haline alışamamış olabilir sen dert küçümseme tavsiyem kendi hayatına bak başkası da senin derdini küçümser kalırsın öyle
Okuduğunu algılama ile ilgili bir sıkıntın mı var? Bilmem kaçıncı kez söylüyorum. Buna üzülebilir, ne yaparım uzar diye de sorabilir ama abartı tepkisi komik. Takıntılı birisiniz siz de belli ki. Bu kadar olayı uzatacağınızı bilsem yorum yapmazdım. Saç ya saç konu!! Saç uzatıcı kürler kullanırsın, bir daha da o kuaföre gitmezsin olur biter. Çok ağlamak istiyorsanız ağlayın banane. Ayrıca bu psikoloji derslerinde de vardır. Kendinden daha büyük dertlere bakıp şükür sebebi bulmak. Insanlar kanser oluyorlar ellerine tutam tutam saçları geliyor bu kadar mızmızlanmıyor. Gelmiş dert küçümseme diyorsunuz. Kusura bakmayın ama bu bir dert değil ki küçümseyim. Bir daha muhattap alıp da cevap vermeyeceğim kendi kaliteme yakışmıyor.

Okuduğunu algılama ile ilgili bir sıkıntın mı var? Bilmem kaçıncı kez söylüyorum. Buna üzülebilir, ne yaparım uzar diye de sorabilir ama abartı tepkisi komik. Takıntılı birisiniz siz de belli ki. Bu kadar olayı uzatacağınızı bilsem yorum yapmazdım. Saç ya saç konu!! Saç uzatıcı kürler kullanırsın, bir daha da o kuaföre gitmezsin olur biter. Çok ağlamak istiyorsanız ağlayın banane. Ayrıca bu psikoloji derslerinde de vardır. Kendinden daha büyük dertlere bakıp şükür sebebi bulmak. Insanlar kanser oluyorlar ellerine tutam tutam saçları geliyor bu kadar mızmızlanmıyor. Gelmiş dert küçümseme diyorsunuz. Kusura bakmayın ama bu bir dert değil ki küçümseyim. Bir daha muhattap alıp da cevap vermeyeceğim kendi kaliteme yakışmıyor.
Mızmızlanmadığını nerden biliyorsun 24 saat onlarla mısın kimsenin psikolojisini bilemezsin senelerdir belindeymiş ve kuaför gazabına uğramış anlık bi hüsranla yazmış olabilir sen bu hayatta en empati kuramadığın sürece çoook kafanı duvarlara vurursun diğer yorum yapanlarda bi sorun göremedim sende ayrı bi hava var neyin havasıysa tek sesi çıkan sensin bencede yorum yapma daha fazla komedisin

Okuduğumu algılama sıkıntım yok o sende var asıl hadsiz seni hala nasıl siteden atmadılar merak ediyorum burda olmuş olmasak sana neler söylerdim de biz kurala uyuyoruz uymayan sensin sana da bi engel atamadılar

Çok haklısınız niye bukadar sağa sola çekiliyor anlamadım insanlar tartışma yaratmak için buluttan nem kapıyor şoklar içerisinde okudum cevapları🤦🏻‍♀️

Çok haklısınız niye bukadar sağa sola çekiliyor anlamadım insanlar tartışma yaratmak için buluttan nem kapıyor şoklar içerisinde okudum cevapları🤦🏻‍♀️
Sanırım şöyle cevap vermem gerekiyordu: o kuaförün zinhar kellesi alınsın. Sizin de saçınız evet çok çirkin olmuştur. Sakın dışarı şapkasız çıkmayın, iyi kamufle edin. Eve döndüğünüz gibi ağlamaya devam edin çünkü saçlarınızın bir daha belinize gelmesi 3 ayınızı alıcak 😂

Mızmızlanmadığını nerden biliyorsun 24 saat onlarla mısın kimsenin psikolojisini bilemezsin senelerdir belindeymiş ve kuaför gazabına uğramış anlık bi hüsranla yazmış olabilir sen bu hayatta en empati kuramadığın sürece çoook kafanı duvarlara vurursun diğer yorum yapanlarda bi sorun göremedim sende ayrı bi hava var neyin havasıysa tek sesi çıkan sensin bencede yorum yapma daha fazla komedisin
İnsan psikolojisini eminim ki senden çok daha fazla biliyorumdur mesleğimden dolayı. Ve evet kanser hastaları ile 24 saatten bile fazla süre beraber oluyorum. Aylardır onlarla beraberim. Senin obsesyonların var. Takıntılı olduğunu kendin de biliyorsun. Bu yüzden bu kadar saldırıyorsun. Çünkü senin hassas noktan. Şimdi bunu söylediğim için de saldıracaksın ama bu da zaten senin hastalığının direkt özelliği. Profesyonel yardım alman gerekiyor. Sen bunu şimdi hakaret olarak algılarsın. Ama öyle bir niyetim yok. Iki ayrı ucun var. Beyaz ve siyah. Senin için ortası yok. Bir tarafı aşırı haklı görüp yuceltirken diğer tarafın ne söylediğini okumuyorsun bile kusur bulma saldırma üzerine odaklanmışsın. Geçmiş olsun

2 hafta önce saçımı kestirdim ve senelerce hep uzun saç kullanan biriyim sadece ucundan almasını istedim beldeki saçı göğüs altıma kadar kesmiş görünce şok oldum ve senelerdir gittiğim kuafördü hafif de eğri kesmiş bu saç nasıl düzelir nasıl uzar lütfen yardım edin çok zor durumdayım ağlıyorum her gün :KK43:
Çok düşünmemeye çalışın sürekli baktıkça hiç uzamıyor gibi geliyor insana bakım yağları kullanabilirsiniz

İnsan psikolojisini eminim ki senden çok daha fazla biliyorumdur mesleğimden dolayı. Ve evet kanser hastaları ile 24 saatten bile fazla süre beraber oluyorum. Aylardır onlarla beraberim. Senin obsesyonların var. Takıntılı olduğunu kendin de biliyorsun. Bu yüzden bu kadar saldırıyorsun. Çünkü senin hassas noktan. Şimdi bunu söylediğim için de saldıracaksın ama bu da zaten senin hastalığının direkt özelliği. Profesyonel yardım alman gerekiyor. Sen bunu şimdi hakaret olarak algılarsın. Ama öyle bir niyetim yok. Iki ayrı ucun var. Beyaz ve siyah. Senin için ortası yok. Bir tarafı aşırı haklı görüp yuceltirken diğer tarafın ne söylediğini okumuyorsun bile kusur bulma saldırma üzerine odaklanmışsın. Geçmiş olsun
Senin gibiler ancak bu dilden anlar hahahahha psikolojiden anlayana bak yapma yaaa benim hayat hikayemi dinlemeden kim olduğumu bilmeden karşında görmeden bana teşhis mi koyuyorsun hadi ordan 😂😂😂 ben kendimi neden kanser hastası insanlarla kıyaslayıp demagoji yapayım? Sen para harcarken yoksul insanları düşünüyor musun? Hadsiz kişilik sen kendi saldırganlığına bak sonra insanlara teşhis koyarsın dicem de asıl sen kendini önce bi tanı teşhis koy sonra başkalarına gelir sıra

Evinde otururken yoksul sokakta yaşayan insanları düşün ve balkonun da yatmaya başla hadi madem bu kadar ne dertler varmış diyip millete ahlaksızca tanı koymaya çalışıyorsun

Evinde otururken yoksul sokakta yaşayan insanları düşün ve balkonun da yatmaya başla hadi madem bu kadar ne dertler varmış diyip millete ahlaksızca tanı koymaya çalışıyorsun
Gerçekten algılama ile ilgili sıkıntın var. Burdan bunu mu anlıyorsun. Laf anlatmaya çalışmaya uğraştığım insana bak. Bomboş birisin. Bu kadar vakit harcadığım için yazık bana. Saçların için de ağla bir daha geri gelmeyecek. Icinin çirkinliği gibi saçların da çirkin olmuş. Buny hak ediyormussun zaten.
Cahile harbiden laf anlatilmiyormuş. Havlamaya devam et

X