Kızlar ovulasyon testi ile gebelik öğrenen var mı ??

Ay inşallah canım inşallah. İşte bu 3-4 aydır biraz dengesizdi döngüm ondan bilmiyorum adetim gecikti mi gecikmedi mi döngüm 29 du ama geçen ay 34.günde oldum mesela ondan şuan geçti mi bilmiyorum
Gebelik testin varsa sabah ilk idrarınla yap cizgiyi görürsün sonra da kan ver mutlaka hayırlı olsun tesadüfen gördüm konunu yazmak istedim 🥰 ben hem ovulasyon testi kullanarak hamile kaldım iki gebeliğime de hem de ovulasyon testiyle öğrendim

Gebelik testin varsa sabah ilk idrarınla yap cizgiyi görürsün sonra da kan ver mutlaka hayırlı olsun tesadüfen gördüm konunu yazmak istedim 🥰 ben hem ovulasyon testi kullanarak hamile kaldım iki gebeliğime de hem de ovulasyon testiyle öğrendim
Benim yolum çok yorucuydu canım 3 sene olacak nerdeyse bu hasret ondan üzülmekten korkuyorum 😇

BB231B13-69B1-4161-A136-31027C2A191A.jpeg
Demin yaptım kızlar

Ay ağlıcam şimdi yaaa ben belki kimyasaldır diyordum ondan çok çok üzerine düşmedim canım
Yok canım kimyasal olup olmadığını anlayamazsın ki betan düzenli artıyor mu anca kan takibiyle anlarsın ama yüksek betan büyük ihtimalle elinde suan gebelik testi varsa yap çıkar koyu cıkarsa baya yüksektir betan beni etiketle demişti dersin 🥰

Yok canım kimyasal olup olmadığını anlayamazsın ki betan düzenli artıyor mu anca kan takibiyle anlarsın ama yüksek betan büyük ihtimalle elinde suan gebelik testi varsa yap çıkar koyu cıkarsa baya yüksektir betan beni etiketle demişti dersin 🥰
Silik çıktı canım ya test :KK43: bak ortadaki gebelik diğer koyular ovulasyon
DE7BE0D2-63B1-4260-B729-1C0260990B23.jpeg

Tamam gebelik testi silik cikacakti zaten şu asamada ovulasyon gibi koyu olmaz ki. Hayirli olsun insallah suan silik cikmasi cok normal saglikla ilerlesin kan verip teyit edin bence.
Kimyasal olmasından çok korkuyorum canım adet günlerim çünkü belki geçti iki üç gün koyu çıkması gerekmez miydi :KK43:

Kimyasal olmasından çok korkuyorum canım adet günlerim çünkü belki geçti iki üç gün koyu çıkması gerekmez miydi :KK43:
Yok yok silik olmasi seni korkutmasin bazen insanlar 1.5 aya yaklasiyorda yinede gebelik testinde cok koyu cikmiyor ikinci cizgi. Belli ki daha yeni. Ama kimyasal suphen varsa da bir hafta kadar bekleyip oyle kan verebilirsin. Cunku kimyasalsa ne yaparsan yap gidecek demektir. Ama soyle de bir durum var her kadin normal olarak senede fark etmeden kimyasal gecirebilirmis gecmiste gecirmen hep gecirecegin anlamina gelmiyor saglikla ilerlesin insallah.

Bu arada adet gunu bir hafta gecip erken gebelikte bile cok silik cizgiyle ogrenenler var kaldi ki kaset test daha yuksek betayi anca algilar.

X