Kızlar ovulasyon testi ile gebelik öğrenen var mı ??

Kimyasal falandır belki ya korkuyorum umutlanmaya
Evde gebelik testin varsa yap çıkar koyu çıktıysa zira iki gebeliğimide ovulasyon testiyle öğrendim beta hcg ve lh hormonu birbirine benzeyen iki hormon oldugu için test öyle algılıyo koyu çıkıyo kimyasal olup olmadığını düzenli betan atiyor mu anca iki güne bir kan testlyle anlarsın aklına hemen kötüyü getirme ama koyuysa bence de gebesin 🥰

Evde gebelik testin varsa yap çıkar koyu çıktıysa zira iki gebeliğimide ovulasyon testiyle öğrendim beta hcg ve lh hormonu birbirine benzeyen iki hormon oldugu için test öyle algılıyo koyu çıkıyo kimyasal olup olmadığını düzenli betan atiyor mu anca iki güne bir kan testlyle anlarsın aklına hemen kötüyü getirme ama koyuysa bence de gebesin 🥰
119C2FBA-0143-461B-A2A3-FA784833AF3C.jpeg

Fotoyu attım ama

Gebelik testi yap canım hamilesin 🥰 bence adet günün mü 2 3 günün falan mı var bariz belli
Ay inşallah canım inşallah. İşte bu 3-4 aydır biraz dengesizdi döngüm ondan bilmiyorum adetim gecikti mi gecikmedi mi döngüm 29 du ama geçen ay 34.günde oldum mesela ondan şuan geçti mi bilmiyorum

X