Kızlar hymenoplasty için yardım acilen

kadr56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2010
98
8
arkadaşlar 1 hafta içinde bu yöntemi yapmam lazın adetim yeni bitti ve dr 1 haftaya kadar ol dedi ki diğer adet görene kadar iyileşsin.ama ben çok korkuyom 1.5 saat sürecekmiş ya çok uzun değilmi hani 30dk falandı bu.kime gitmeliyim ve bunu yaptıran yada yaptıracah arkadaşlar HADİ BİRBİRİMİZE DESTEK VERELİM NE OLUR amaliyat sonrası varmı sıkıntı yada yan etkisi ne olur ne biliyosanız paylaşın hadi kızlar

buarada az önce naci çelikle konuştum ve microcerrahiden bahsetti ve daha garantili dedi siz nediyosunuz fleple bunun arasındaki fark ne

kadr canım ne durumda oldugunu cok ii anlıyorum ne olur tam olarak senin icin ne yapabilriz anteptesin istanbula gelme imkanın var mı adını verdigm doktorla konusa bildin mi lutfen bilgi ver

kadr canım ne durumda oldugunu cok ii anlıyorum ne olur tam olarak senin icin ne yapabilriz anteptesin istanbula gelme imkanın var mı adını verdigm doktorla konusa bildin mi lutfen bilgi ver

canım çok sağol ilgin için.antepteyim ankaraya yada burda yapabilirim ancak.istanbul çok zor.şimdi benim düğünüm şubat tatilinde bikaç dr konuştum şimdiden yaptırmam lazımmış ama güvenemiyom nasıl bi yöntemdir nedir bilmiyorum sen neler biliyon amaliyat sorası sıkıntılar neler

kadrcim operasyon sonrası ile ilgili hicbir fikrim yok simdiye kadar yapılan bu kadar yorum icinde ben bu operasyonu yaptırdım diyen bir kisi olmadı onlarada saygı duymak lazım ama bu konuda yakın cevresinde bu operasyonu gecirmis arkadaslardan bilgi vermelerini rica edelim

haklısın biryerdde ilgin -82 diye biri var op yaptırdığını yazmış ama şimdilerde cevap vermiyo.ama yalvaruyom ne olur çok bişey değil ha kendinizde bir ara aynı bizim gibi yardım bekliyodunuz ve yardım edildi şimdi sıra sizde lütfen hadi iki satır yazı sizi değil ama bizim için çokkkk şey

merhaba kadr eger hala düşünüyorsan istanbulda iyi bi dr var yarım saat sürüyo 3 gun once yapılıyor

merhaba kadr eger hala düşünüyorsan istanbulda iyi bi dr var yarım saat sürüyo 3 gun once yapılıyor

gly kim bu doktor acil ihtiyacım var güvenebileceğim birine geçici yapmak zorundayım doktor burcu arslan yaptı flepi bana olmamış dedi 2 tane doktor geçici yapmalısın dediler çünkü zamanım kalmadı lütfen yardımcı olun bana :KK43:(

X