Kızlar herkes bugün neler yaptığını anlatsın.

Bu arada elmalı kurabiye yapayım dedim elma iki tane çıktı tabi ben rendelemiş bulundum ahahha. Her ölçüyü bir azaltayim derken bu sefer de hamurda kullanmalik pudra şekerim az çıktı. Dedim pes etmek yok bu yola baş koyduk bir kere. Toz şekerle falan bir şeyler yapmaya çalıştım. Hamuru şekersiz olmuş içi de az :KK70: ama yenebilir kıvamda
Azmine hayran kaldım tebrik ederim 😄
Afiyet olsun 🥰

Bu arada elmalı kurabiye yapayım dedim elma iki tane çıktı tabi ben rendelemiş bulundum ahahha. Her ölçüyü bir azaltayim derken bu sefer de hamurda kullanmalik pudra şekerim az çıktı. Dedim pes etmek yok bu yola baş koyduk bir kere. Toz şekerle falan bir şeyler yapmaya çalıştım. Hamuru şekersiz olmuş içi de az :KK70: ama yenebilir kıvamda
Elmaya tarçın döküp yeseniz ddaha iyiydi dimi :KK72:

Günaydın kızlar ben bugün kitapciya gidip birkaç kitap alacağım bazen çok farklı rüyalar görüyorum rüya tabirleri kitaplarından bir tane alacağım ve bir iki tane farklı kitap sizler neler yapıyorsunuz bugün 🙂

Bugün sadece gezmek istiyorum hiçbir iş yapmak istemiyorum zaten ev temiz akşam mutfağı topladım oda temiz dün utumu yaptım zaten bütün işi dün yapmışım zaten bugüne bir şey kalmamış ha ha 😆😆😆

Kızlar ne kadınlar var şimdi haberleri izliyordum gelinin ayağı takılmış damat s**** demiş kız düğünü olmadan daha boşanmış ne güzel değil mi kızlar kadın dediğin böyle olur 😍

X