Kızlar herkes bugün neler yaptığını anlatsın.

BugsBunnyyy

Bile bile lades...
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
391
397
Günaydın hanımlar iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle ben başlıyorum anlatmaya sabah 5 te kalktım bugün evdeyim temizlik yapacağım yemeğimi dünden yaptım. İsim bitince TVde film izlemeyi düşünüyorum, siz neler yapıyorsunuz bugün?🙂
(Film önerilerine açığım)🤗

Az önce kalktım yataktayim :KK70: simdi kalkar kahvalti yaparım. Çok fazla film izlemedigim için o konuda yardımcı olamayacağım. Ya böyle uzun metrajlı şeylerde dikkatim çok kayboluyor uzun süre oturamiyorum, odaklanamiyorum diye film izlemiyorum :KK43:

Az önce kalktım yataktayim :KK70: simdi kalkar kahvalti yaparım. Çok fazla film izlemedigim için o konuda yardımcı olamayacağım. Ya böyle uzun metrajlı şeylerde dikkatim çok kayboluyor uzun süre oturamiyorum, odaklanamiyorum diye film izlemiyorum :KK43:
Bende uyumak istiyorum ama en geç 9da ayaktayım hep dokuza kadar uyusam çok iyi olurdu ama nadir 😀

Dün sevgilimle kavga ettim inanılmaz derece bir umursamazlık ve bezmişlik var üzerimde . Kahvaltı sonra PUBG oynayacağım . Film önerisi zindan adasını önerebilirim . Şahane bir filmdir.
Ha bu arada filmi izlicegim birazdan işlerim bitince aksiyon filmleri ve gerilim severim öyle birşeyi andırıyor adı 😀

Bende uyumak istiyorum ama en geç 9da ayaktayım hep dokuza kadar uyusam çok iyi olurdu ama nadir 😀
Tabi benim ev sorumluluğum olmadigi için tüm sorumlulukları annemde olduğu için rahatim. Eş yok çocuk yok yemek yok misss gibi tasasız hayat :KK70:
Dün sevgilimle kavga ettim inanılmaz derece bir umursamazlık ve bezmişlik var üzerimde . Kahvaltı sonra PUBG oynayacağım . Film önerisi zindan adasını önerebilirim . Şahane bir filmdir.

Sevgili de yok mesela, kavga edip tribini çekeceğim. Bazen kendimi dünyanın en sanslisi gibi hissediyorum :KK70:

bugün pazar olduğu için haliyle biraz geç kalktım. kahvaltı ettim birazda radyodan müzik dinledim. yaklaşık 1-2 saat öncede bilgisayarımı alıp kahve içmeye çıktım. internette takılıyorum birazda müzik dinliyorum. herkese iyi hafta sonları :KK200:

Ahahah yaş kemale eriyor yavaş yavaş konuştuğun kimse yok mu diye soruyorlar. Diyorum güvenecek insan var mı :KK70: ancak böyle def edebiliyorum akraba baskısını
Def et gitsin 😄
bugün pazar olduğu için haliyle biraz geç kalktım. kahvaltı ettim birazda radyodan müzik dinledim. yaklaşık 1-2 saat öncede bilgisayarımı alıp kahve içmeye çıktım. internette takılıyorum birazda müzik dinliyorum. herkese iyi hafta sonları :KK200:
harikasın afiyet olsun 👍

Bu arada zindan Adasıni izledim çok beğendim, sağ gösterip sol vuruyor.
Kocam kişisi bu ne böyle bir odada mi geçecek film dedi😀
Sag gösterip sol vuran başka film önerileri varsa önyargımi kırıp izleyebilirim sanırım. Zindan adasını not ettim :KK70: ben de dizi izliyordum Haluk Bilginer, Ali atay oynuyor. Masum diye bir dizi. Onda da sağ gösterip sol vurmalar var beğendim şahsen 💕

Bu arada elmalı kurabiye yapayım dedim elma iki tane çıktı tabi ben rendelemiş bulundum ahahha. Her ölçüyü bir azaltayim derken bu sefer de hamurda kullanmalik pudra şekerim az çıktı. Dedim pes etmek yok bu yola baş koyduk bir kere. Toz şekerle falan bir şeyler yapmaya çalıştım. Hamuru şekersiz olmuş içi de az :KK70: ama yenebilir kıvamda

Sag gösterip sol vuran başka film önerileri varsa önyargımi kırıp izleyebilirim sanırım. Zindan adasını not ettim :KK70: ben de dizi izliyordum Haluk Bilginer, Ali atay oynuyor. Masum diye bir dizi. Onda da sağ gösterip sol vurmalar var beğendim şahsen 💕
Çok tatlısınız 😄😄😄😄

X