Kızlar elektronik çeyiz seti öneriniz ne🤗

Dilekr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
642
221
25
Tost makinesi, çay makinesi, tost makinesi ve kahve makinesi set olarak hangi marka kaliteli kullandığınız ve sağlam olan ürünler neler

Tost makinesi, çay makinesi, tost makinesi ve kahve makinesi set olarak hangi marka kaliteli kullandığınız ve sağlam olan ürünler neler
Tost makinesi olarak Arzum almıştım hala taş gibi :) çay makinesi ikinciye döndüm ilki Arçelik altlı üstlü inox olandı ikinci olarak alt üst cam olan resital isimli çaycıyı aldım çok memnunum. Kahve makinesi olarak Türk kahvesi Arçelik telve üç fincanlık yapan tek cezveli beyaz modeli ve philips 12 çeşit kahve yapan makinesi var hepsinden çok memnunum hepsi sağlam öneririm 🌸

Tost makinesi olarak Arzum almıştım hala taş gibi :) çay makinesi ikinciye döndüm ilki Arçelik altlı üstlü inox olandı ikinci olarak alt üst cam olan resital isimli çaycıyı aldım çok memnunum. Kahve makinesi olarak Türk kahvesi Arçelik telve üç fincanlık yapan tek cezveli beyaz modeli ve philips 12 çeşit kahve yapan makinesi var hepsinden çok memnunum hepsi sağlam öneririm 🌸
Tamamdır bakacağım 🤗

Tost makinesi olarak korkmaz ve tefal gourmete bakmanı öneririm, kahve makinesi ablamda arçeliğin iki hazneli olandan var ama sürekli bozuluyor birazda şans isi elektronik

Tost makinesi Tefal ya da korkmaz ve mutlaka ızgarası çıkıp makinede yıkanıyor olmalı
Kahve makinesi türk kahvesi için Arçelik en onermeyecegim ise arzum ve karaca kahvesi çok kötü ve yakıyor
Filtre kahve için Electrolux
Çay makinesi yıllarca arzum inox kullandım çok güzeldi hiç sıkıntı yaşamadım

X