Kızlar bakar mısınız tüylerim dökülmüyo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

susver09

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
48
14
22
1 haftadıe buz lazer oldum. Reglimden 3 gün önce gitmiştim. Kıllar çıktı uzadı hatta koltukaltı falan. Ama bana mısın demiyo hiç dökülmüyorlar sepsert duruyorlar elimi attığımda

1 haftadıe buz lazer oldum. Reglimden 3 gün önce gitmiştim. Kıllar çıktı uzadı hatta koltukaltı falan. Ama bana mısın demiyo hiç dökülmüyorlar sepsert duruyorlar elimi attığımda
Daha ilk seansa mı gittiniz? Benim yaklaşık 3 4 seans sonra etki göstermişti. Oda dökülme değil, daha az daha seyrek çıkmaya başladı. Çıktığında uzamıyor ufacık kalıyordu

Aa nasıl seanslardan sonra uzayıp dökülmedi mi hiç

Canım lazerden sonra iki hafta içinde dökülür. Bir hafta kısa bir süre. Tam 15. günde kontrol seansı yapılır, olur da gözden kaçan tüyler kalmış mı diye. Endişe edecek birşey yok yani.

kışın bir kere daha gitmiştim hastanede diot lazerdi galiba onda uzayınca elimi attığım gibi geliyordu kıllar bunda uzadığı halde sepsert dökülecek gibi durmuyo. Acaba regl dönemine az kala gitmek etkisini azaltıyor mu diye düşündüm
Canım lazerden sonra iki hafta içinde dökülür. Bir hafta kısa bir süre. Tam 15. günde kontrol seansı yapılır, olur da gözden kaçan tüyler kalmış mı diye. Endişe edecek birşey yok yani.

Valla o konuda hiçbir fikrim yok. Benim seanslar hep adet bitiminde oluyor.
kışın bir kere daha gitmiştim hastanede diot lazerdi galiba onda uzayınca elimi attığım gibi geliyordu kıllar bunda uzadığı halde sepsert dökülecek gibi durmuyo. Acaba regl dönemine az kala gitmek etkisini azaltıyor mu diye düşündü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X