Kızlar acil bakın lütfen sizce hamilemiyim

elanurks

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
6
1
27
Merhabalar saatler sonra böyle bir çizik çıktı sizce dikkatte almalıyım

Eklentiler

• IMG_20240424_223516.jpg
    IMG_20240424_223516.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 28
Ilk 5 dakika için sonuç geçerlidir diye yazması gerekli.Ilk yapıldığı zamanda bu şekilde silik bir çizgi oluştuysa yeni haftalarda böyle silikvari çıkıyor.

Merhaba tessekur ederim ben daha önce de yaptım ama hiç sonrasında görmedim ya umutlandim biraz
Rica ederim,ben de bu kaset testlerden yaparak gebeligimi öğrendim,sanırım reglin gecikmesinin 3 yada 4 gün sonrasıydı.Çok hafifte olsa bu şekilde silik bir çizgi ilk 2 3 dakikalik sürede çıkmıştı.Siz yine de bir test daha yapın ama ilk 5 dakika kuralini unutmadan.Gonlunuzce olsun istediğiniz sonuç.

Rica ederim,ben de bu kaset testlerden yaparak gebeligimi öğrendim,sanırım reglin gecikmesinin 3 yada 4 gün sonrasıydı.Çok hafifte olsa bu şekilde silik bir çizgi ilk 2 3 dakikalik sürede çıkmıştı.Siz yine de bir test daha yapın ama ilk 5 dakika kuralini unutmadan.Gonlunuzce olsun istediğiniz sonuç.

Allah razı olsun canım rabbim çocuğunuzu size bağışlasın inşalah herkesin gönlüne göre olur :)

X