Kızlar lütfen cevap verir misiniz ovitrelle 14.gün

Kızlar merhaba bende arife günü akşam çatlatma iğnemi oldum bugün 15. Günüm 12. Gün test negatif çıktı doktoruma sordum oda daha cok erken olduğunu bidahaki test için en az bir hafta beklemem gerektiğini söyledi ben dayanamadım tabi bugün de yaptım yine negatif 🥺 kan da vermek istemiyorum açıkcası hastanede o şekilde negatif sonuç almak çok etkiliyor beni😏 pcosum bende bel kasık göğüs ağrılarım baya var halsizlik uyku hali devam ediyor bakalım ne olucak 🤷🏼‍♀️🤲 sizlerden ne haber varmı bı gelişme
Seninle aynı durumlarımız 14.gün kan verdigimde çıkmamıştı bi kaç gün sonra verecem bakalım o zaman belli olur.

benim de bugün iğnenin 8.günü ve testler pozitif çıkıyor 🥲 doktor en güvenilir sonuc için 14.gün kan ver demisti. yani 14.gün çıkan sonuc kesindir. 1-2 güne regl olmanız gerekiyor.

benim de bugün iğnenin 8.günü ve testler pozitif çıkıyor 🥲 doktor en güvenilir sonuc için 14.gün kan ver demisti. yani 14.gün çıkan sonuc kesindir. 1-2 güne regl olmanız gerekiyor.
8.gün pozitif çıkması çok normal canım daha ignenin etkisi geçmemiştir regl gününü bekle

X