Anket Kızıma İsim

Sizce hangi isim daha güzel

• Ankete Katılan
    106
dün bir bayan kızına seslenirken duydum.. Adı ayliz miş. anlamını sordum cennette bir bahçe dedi. aynı zamanda ayın parıltısı anlamındaymış. bence güzel isim:)

yanlız konu neden ah erkekler kategorisinde acıldı anlamadım ben kadın ve doğum bölümünden girmiştim :KK43:

ben yağmur diorum canımm

benimde kızım olucak inş. ÇAĞLA koyucaz inş. bizde

bana göre Nehir çok klasikleşti artık hemen hemen her kız çocuğunda var,Dila da kulağa hoş gelmiyor bence,Ela hoş bir isim gerçekten Ela olabilir sanki böyle ismi Ela olan zarif biriymiş gibi geliyor,ama ben Nazlı'yı oyladım,hoşuma gitti.:nazar:

dün bir bayan kızına seslenirken duydum.. Adı ayliz miş. anlamını sordum cennette bir bahçe dedi. aynı zamanda ayın parıltısı anlamındaymış. bence güzel isim:)

Ayliz gercekten kulağa hoş geliyor anlamıda cok güzelmiş
..

ezgi yi seçtim kulağa çok hoş geliyo

bende kızıma Belin adını koyacağım :KK16:

bence kesınlıkle nazlı cok severım bu ismi en alttakı ısım hıc guzel degıl onu koyma sakın

ben ilay ı sectım...
kulagıma hoş geldı..
iki oglum var..
kızım olsaydı ILGIN ısmını koyacaktım ben..

Yağmur ve İlay en güzelleri. İlay kuzenimin de adı aynı zamanda ^^
Benim yengem oğluna Kaan kızına da Ece ismini koydu, Kaan kral Ece ise kraliçe anlamına geldiği için böyle yapmış.:KK16:

Nisa da çok güzel bir isim onu da düşünebilirsin.
Bir de annem Esila adını duymuş, Peygamber efendimizi (s.a.v.) cennet kapısında karşılayan meleğin adıymış sanırım.

Son düzenleme:
şimdi göründü isimler :KK70: ben ilaya oy verdm söyleşi değişik ve ender bulunan bi isim miş ben ilk defa duydum.tatlı geldi :)

Ela dedim bana çok zarif gelen bir isim :KK31:

X