Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kıyafet konusunda yardımcı olur musunuz?

YaprakDokumun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
533
2
38
arkadaşlar kasımda evleniyorum:asigim: kına gecemde giyeceğim kıyafeti bir türlü bulamadım. değişik birşey olsun istiyorum:çok üzgünüm: bana yardımcı olur musunuz. :enbuyukkk:

canım hayırlı olsun kacında düğünün benimde kasımda ben kına gecemde ilk önce gelinlik trzında tarlatanlı kırmızı abiye giycem kına yakılırken bindallıya geccem sen nasıl düşünüyosun

teşekkür ederim cnm :) 15 kasım' a gün aldık ama bazı nedenlerden erteleme ihtimalimiz var. 29 kasım da olabilir bindallı ve gelinliği ayarladık sayılır. elbiseye karar vermemedim bir türlü

slm kıslar benimda kasımda düğünüm var 15'inde kına geceliğimi aldım bordu renginde sırf taşlar var üzerinde değişik bir model

slm kıslar benimda kasımda düğünüm var 15'inde kına geceliğimi aldım. bordo

renginde sırf taşlar var üzerinde değişik bir modelmirmirmirmir

cnm kına gecesinde daha şık zarif kabarık olmayan ve ilerdede kullanabiliceğin bişey alabilirsin.zaten düğününde gelinliğin kabarık ve abartılı olcak.bana böylesi daha mantıklı geliyo.yani tavsiyem göz alıcı ve şık bi gece kıyafeti

bindallıları nerden ve kaca aldınız kızlar fotograf varmı elinizde:KK43:ben daha almadım bi tek bindallım kaldı

ayy canım benmd enişanım 15 kasımda bend ene giyecegimi bilmiyorum
peki sen kabarıkmı yoksa düz bi modelmi istiyorsun

ayy canım benmd enişanım 15 kasımda bende ne giyecegimi bilmiyorum
peki sen kabarıkmı yoksa düz bi modelmi istiyorsun

bi arkadaşım kına gecesinde krem şalvar üstü uzun kırmızı motifli bişey giymişti. folklor kıyafeti gibiydi istanbuldan almıştı. çok değişikti nefis olmuştu. resim de yok ki koysam malesef.

ben de hoşlanmıyorum kabarık kıyafetlerden
benim kınam 3 ay önce oldu istersen nasıl bir şey olduğunu göstereyim.

düzelteyim edit butonu çalışmıyor işte benim kına resmim

knaud4.jpg

arkadaşlar bana değişik model bulabilir misiniz bende araştırıyorum ama bir türlü kafama göre birşey bulamadım:çok üzgünüm:

X