kıyafet bağışı yapmak istiyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yenibirkadin

ssoossyyoolloogg
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2012
190
5
elimde kullanılmıs ancak yeni kadar iyi durumda olan kıyafetler var.. atmaya kıyamıyorum etrafımdada verebilceim kadar muhtac kimse yok.. bildiginiz tanıdıgınız ve ya herhangi bi kurulus varmı bu kıyafetleri alabilecek.. bana yardımcı olabilirmisiniz.. ziyan olsunlar istemiyorum.. en azından birinin işine yarasın istiyorumm...

canım iyi birşey yapıyorsun.ben de toplar toplar dağıtırım.ya işyerindeki temizlikçilere,ya apartmana temizliğe gelen kadına ya da işyerinden arkadaşlara sorarım,onlar alıp uygun gördükleri bi fakire verirler. öğrendiğim kadarıyla kızılay alıyormuş fakirlere dağıtmak için,bir de belediyenin öyle bi hizmeti var sanırım,telefon ediyosun gelip alıyolarmış,ama denemedim,bi bak istersen nette. :KK31:

bencede cok ıyı düşünmüşsünüz bende atmaya kıyamam yenı olanları falan verırım ıhtıyacı olana yada arkadaslarıma israf olmasın dıye. yetımhanelere verılırmı bi sorsanız ? yada ne bılıyım derneklere falan ? ıhtıyacı olan öğrencıler oluyor

hepsi geldi aklıma internetten baktım ama tam bilemedim noluyo ne bitiyo.. boyle kıyafetleri gonderen bu konuda tecrubesi olan varsa one gore gonderiim en azından gerckten işe yarycaını bilirdim die bi konu acıım dedim..
tesekkurler arkadaslarr... insallah gonderecegm yer ihtyacı olanlara ulastırabilir...

canım belediyelerde malesef amacına ulaşmıyo tabi her belediye için söyleyemem ben kendi karşılaştığım bi durumdan söz ediyorum pazarcılara satıyolardı malesef belediye görevlileri iyi durumda olan kıyafetleri arkadaşım zabıta ordan biliyorum gerçi sonra işten çıkarılmış onlar ama yinede yapanlar oluyodur böyle biz bikaç arkadaş kışın bi çalışma başlatmıştık kendimizin çevremizin giymediği kullanmadığı ne varsa sadece kıyafet değil kitap kırtasiye burdaki fakir köylere bizzat giderek dağıtmıştık gerçekten hala malesef çok fazla ihtiyaç sahibi insan var eğer aynı şehirde olsaydık getirin derdim hatta beraber gidip verebilirdik....

arkadaşlar ben bır vakıfta çalışıyorum vakfımıza gönderebılırsınız çocuk eşyası buyuk eşyası kargo olarak yurt içine karşı ödemelı olarak gonderebılırsınız bazen ıhtıyacı olanlar gelıyor bende kendı etrafımdan topluyorum bazen kımse gelmeyınce annemın ordakı ınsanlara dağıtıyorum sızlerde teslım edebılırsınız

arkadaslar dun msj cvp yazmıstım ama mesajım silinmiş neden anlamadım kötü bişi yazmadımki neden silinmiş ki:KK43:(((

bilmiyorum tatlım.. uzun zamandır giremiyorum klube..:S

şehir dısındayım suanda.. butun mesajlara yeni bakma fırsatım oldu..

birde bana özel mesaj gonderen arkadaşlar olmus. onlarada cevap veremiyorum.. kusura bakmayın arkadaslar.. :S :/

arkadaşlar ben bır vakıfta çalışıyorum vakfımıza gönderebılırsınız çocuk eşyası buyuk eşyası kargo olarak yurt içine karşı ödemelı olarak gonderebılırsınız bazen ıhtıyacı olanlar gelıyor bende kendı etrafımdan topluyorum bazen kımse gelmeyınce annemın ordakı ınsanlara dağıtıyorum sızlerde teslım edebılırsınız

hangi vakıfta calısıosun canım?

arkadaşlar koyatağında vakfımız vakfın ısmını burdan yazman pek doğru olurmu bılmem özelden de şuanda yazamıyorum 100 mesaj olması gerekıomuş e.vakfı dıyım ben

Ben de 36-38 beden kıyafetlerimi ayıkladım. Kızımın ve oğlumun küçülmüşleri de var.
Kime vereceğimi bilemiyorum. Vakıflara da verebilirim. Gerçekten ihtyaç sahibi birilerini bulursam çok sevineceğim.
Bana özelden mesaj atarsanız sevinirim.

ben apartman temizlikçilerine dağıtıyorum genelde..bir de gazetede yetiş ayşe diye bir köşe vardı,googlea yazınca çıkıyor,orada da değerlendirebilirsin belki..

ay cok sevındım gercektenmı size msj atamıyorum msj sayım dolmadıgı ıcın ben acık bayanım 1 67 boylarında 38 bazen L BEDENDE OLUYOR NASIL ıletecegım yazdıklarımı bılmıyorum

merhabalar canım şansım yok galıba ne yaptımsa msj yollanmıyor irtibat kuramıyorum sızınle ama bırkac parca alabılseydım ıyı olurdu msj da cocuk kıyafetıde yazmıssınız kızım var 1 yas ufak oglum buyuk umarım okursunuz

benimde kızımın 6 -12 ay arası giydiği kıyafetler, ayakkabılar var. Bir kenara ayırdım ama verecek kimse bulamadım. Yepyeni şeyler, malum bebekler bir giydiğini 2. ye giyemiyor neyazık ki. Yeni doğum yapan yada yapacak ihtiyacı olan birine verebilirim.:KK3:

benimde kızımın 6 -12 ay arası giydiği kıyafetler, ayakkabılar var. Bir kenara ayırdım ama verecek kimse bulamadım. Yepyeni şeyler, malum bebekler bir giydiğini 2. ye giyemiyor neyazık ki. Yeni doğum yapan yada yapacak ihtiyacı olan birine verebilirim.:KK3:

babasını 1 ay once kaybetmıs bır komsumun kızı var ustelık zor durumdalar bosanmıs kızıda yanında 4 aylık kızları evın gecımını 16 yasındakı oglu bakıyor adresı verebılırım umranıyede dılersenız kendınız gelın gorun verın cok sevaba gırersınız 0XXXXXX kendınızın gormesı daha ınandırıcı olur ben aracıyım

babasını 1 ay once kaybetmıs bır komsumun kızı var ustelık zor durumdalar bosanmıs kızıda yanında 4 aylık kızları evın gecımını 16 yasındakı oglu bakıyor adresı verebılırım umranıyede dılersenız kendınız gelın gorun verın cok sevaba gırersınız 05416374728 kendınızın gormesı daha ınandırıcı olur ben aracıyım

Bu numara senin mi? Ben elimdeki kıyafetleri çıkarmak istiyorum. Birinin işine yarasın istiyorum. Bebek kıyafetleri de var aralarında. 1'yaşa kadar özellikle kız kıyafetleri. Çok zaman oldu belki aralarında biraz büyük de vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X