Kitap önerisi denilince aklınıza gelen ilk...

Bibliiiii . 'Şeytan severse' Cenk Enes Özere ait. Serisi var hatta. Hizmetkar kim diger kitabi. Digerini unuttum.Mutlakaaa okumalisinn. Senin bayılacağından eminim.
Ayrıca Canan Tan kitapliginda olması gereken bir yazar .' Piraye , Yüregim seni cok sevdi , Eroinle Dans ' Ergenligmde okuyup hafizama ilmek ilmek islenen kitapları. Ay daha birsuru var 🤩

7FA8487B-72C1-42E5-AB65-8CCA7001A65F.jpeg

Az önce bitirdim. Orhan Pamuk’un güzide eserlerinden biri. İstanbul’u anlatıyo 40 yıl öncesinden bu yana ve sokak satıcısının hayatını.

Polisiyede Agatha christie 😍 başlamak için birebir ben tüm kitaplarını hızla tükettim bunun üzgünlüğü ile yaşıyorum.🙃
Klasik olarak Algernon'a Çiçekler mükemmel ...
Türk edebiyatı Acımak ..Reşat Nuri'den😍
Ayrıca çoook severim Harry Potter serisi kitaplarını😊
Ve çocukluğum Sherlock hikayeleri 🙈
Not alındı okunmayanlar🥰

Yaşar Kemal,
Reşat Nuri Güntekin,
Brontë kardeşler,
Orhan Pamuk,
Steinbeck,
Hemingway,
Amin Maalouf,
Dostoyevski,
Tolstoy,
Gogol,
Erich Maria Remarque,
Saramago,
Margaret Mitchell,
Charles Dickens,
Edgar Allan Poe,
Stefan Zweig,
Ivo Andrić,
Cengiz Aytmatov,
Edita Mooris roman ve hikaye türünde ulaşabildiğim bütün kitaplarını severek okuduğum yazarlar.🌸
Amin Maalouf kalp ben. Diğer yazarlar da çok iyi oldu benim için çok teşekkür ederim. 🙏

Bibliiiii . 'Şeytan severse' Cenk Enes Özere ait. Serisi var hatta. Hizmetkar kim diger kitabi. Digerini unuttum.Mutlakaaa okumalisinn. Senin bayılacağından eminim.
Ayrıca Canan Tan kitapliginda olması gereken bir yazar .' Piraye , Yüregim seni cok sevdi , Eroinle Dans ' Ergenligmde okuyup hafizama ilmek ilmek islenen kitapları. Ay daha birsuru var 🤩
Not aldım çiçeğim,yaz aklına gelen olursa 🥰

Marketten rastgele alinan ama cok sevdigim bir kitap kimsenin onermedigini dusunuyorum umutsuz askin gozyaslari deeanne gist

Hizmetkar kim seri degil mi cook onceden bir arkadasim okumam icin vermisti bir cirpida okumustum hatta basta karakteri kadin sanmistim 😂

X