Aile Planlaması Kıslar çok önemli !!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

umudumsunbebegim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
483
3
kıslar benim kusenim var 1 çocugu var birdaha hamile kaldı 4 yıl önce düşük yaptı kürtaj oldu 4 yıldır hamile kalamıyor. en son olarak sölenen yumurtalarda azalma oldugu ve istiyorsa tüp bebek yapması gerektigini önermiş eşide kendiside tüp bebek istemiyor dogal yollarlada hamile kalamıyor adet düzensizligide yok fakat hamile kalamıyor bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim :1hug:

Canım kuzenin neden tüp bebeğe karşı anlayamadım
bence bir doktora daha gitsin doktorlar hep aynı şeyi
söylüyorsa ve illa da bebek istiyorlarsa neden tüp bebek
olmasın ki,yapacak bişey yoktur demek ki.
Bu arada gebelik başlı başına bir mucize kendi haline bırakıp acele de etmesinler
herşeye rağmen bebekleri hiç beklemedikleri halde gelebilir de,hayırlısı olsun..

canısı 4 yıldır olmuyor çocukları diyorlarki madem olacak o yüzden tüp bebek istemiyorlar rahmi dönmüş kürtajda doktor öle demiş düzelmişler hamile kalırsın demişler ama kalamamış

canım yinede çok şanslılar bak bir cocukları varmıs hıc bebeklerı olmayanlar var ama bencede ne olursa olsun eger ıstıyorlarsa tup bebek olabılırler karsı oldukları noktayı anlayamadım eger ınancı normal sekılde olur yonundeyse ozaman yapacak bırsey yok beklemekten baska dılerım en kıza zamanda hersey gonullerınce olur

:çok üzgünüm:
canım yinede çok şanslılar bak bir cocukları varmıs hıc bebeklerı olmayanlar var ama bencede ne olursa olsun eger ıstıyorlarsa tup bebek olabılırler karsı oldukları noktayı anlayamadım eger ınancı normal sekılde olur yonundeyse ozaman yapacak bırsey yok beklemekten baska dılerım en kıza zamanda hersey gonullerınce olur

canısı tek çocukları oldugu içn gitmiyor işte eger hiç çocugum olmasaydı giderdim diyor

canım o zaman bencede beklemek zorunda hiç stres yapmadan beklesinler.madem tüp bebek istemiyorlar ne yapacaklarki başka...

X