Kıskançlığım patolojik olabilir mi kavga ediyoruz sürekli

Aynı karton bardaktan pipetle foşurdatarak göz göze diz dize çay içmiyorlarsa sorun olacağını sanmıyorum iş arkadaşlarıyla beraber bir şeyler içmesinin;ama siz bilirsiniz yine de. Arkadaşlarınızın gazına gelip de kendinizi küçük düşürmeyin derim.

Hepimiz iş ortamındaki arkadaşlarımızla beraber bir şeyler yiyip içiyoruz, insan sosyal bir varlık.

Calısıyorum zaten
Çay içmeden mi? Çayçen çayçenin halinden anlar aslında.
Sorun da anlatmamıstı. Birden dedi hic kontrole gidiyo musun git falan demeye basladı
Durduk yerde niye böyle dedi gördüğü duyduğu mu var yoksa kocanda gözü mü var yoksa travmalı mı
patolojik mi diye sormusum
evet demeden evet demişler aslında. Kocaları doktor olmadığı için anlaşılmamış da olabilir. Benim de kocam doktor değil biliyor musunuz. Hemşirelerle de hiç görüşmüyoruz fırsat olmuyor.

Arkadaş var arkadaş var. Sizi gazlayan, git bas kesin bir şeyler var diyen cahil arkadaşlarınıza senin kocan da şöyle böyle, geçen şurada gördüm ama yanındaki kadını tanıyamadım diyin bakalım. Sizi mi dinleyecekler kocalarını mı savunacaklar deneyin. Başkasının evliliğine laf söylemek kışkırtmak sonra da oturup gülerek izlemek bu cahillerin en bayıldığı iş. Sizi ortalarına almış eğleniyorlar. Ya açık vermeye eğlence malzemesi olmaya devam edin ya da eşinize evliliğinize güvenin, yapmadığı şeyle itham etmeyin adamı.

eşinizin size karşı davranışlarında negatif bir durum hissettiyseniz ,kıskanmanız gayet doğal ! Herşey mümkün ..ama ortada fol yok yumurta yok gibi bir durum var ise bence sakin olun ..eğer mağaradan çıkmadıysa eşiniz sosyal ortamlarda kendini kaybedeceğini zannetmiyorum..burda sizin turnusolunuzun ,eşinizin size karşı tutumu olacaktır .örneğin daha önce hiç yargılamadığı şekilde yargılamaya başlarsa ;mesela çok kilo aldın ,bakımsız görünüyorsun gibi vs . Mutlaka beğendiği biriyle kıyaslama yapıyordur .o zaman dikkat edin bence!

Yok kendisi bizim icin özel yapmıstı 3 cesit recel yedikte yani güzeldi öyle dedigi zaman cok sasırdım direkt at cöpe heosini net bir sekilde dedi fjfj

akşam arkadaş çevrenizi değiştirin diye yorum yapmıştım bu ve birkaç benzeri yorumunuz üzerine bu arkadaşınızdan uzak durun mesafe koyun iş arkadaşı değilse bir daha görüşmeyin diyorum.
belli ki kadın saçmaladıkça etkileniyorsunuz.
sürekli tetikte diken üstünde yaşayan insanlar mutsuzdur mutsuz bir hayat yaşamak istemiyorsanız görüşmeyin. kadın kafasında kurduklarıyla yaşıyor. reçeli çöpe atsaydın ne yahu nasıl hastalıklı bir zihniyeti var. bu kadının zihninizi kirletmesine müsade ettiğiniz sürece eşinizle aranız açılır.

Eşim hastanede calısıyor aksamları nöbette hemsirelerle kahve cay iciyorlar illa ki.Yani ama rahatsız oluyorum artık.Bana herkes iciyor napayım tek mi oturayım dedi.Bir hemsire kadın var bize reçel yapıp gönderiyor gittim tanıstım eşimle ilgiliydi ama evli aynı zamanda yani şüphelenmedim ama arkadaslarım dikkat et diyip duruyor kafamı kurcalıyorlar.Eşimle de tartıstık sorma kimle ne yaptıgımı nöbette artık dedi hatta “onlar senin kadar sormuyorlar “dedi orda patladım işte o laf ne demek yani sinirle söyledim diyor ama bilmiyorum cok üzgünüm.Sizce kim haklı
Daha önce aldatıldığınız bir ilişki oldu mu ? Ya da babanız annenizi aldattı mı,yakın bir erkek tanıdığınız böyle bir şey yaptı mı amca,dayı,dede vesaire

Eee bir gün bıktım senden al boşanıyorum derse 3 kuruş nafaka ile ne yapacaksınız üzerine gitmeyin bence çıldırır işi birakirsa al calismiyorum derse ne olacak yani bunları da düşünerek konuşun bence

Eşim hastanede calısıyor aksamları nöbette hemsirelerle kahve cay iciyorlar illa ki.Yani ama rahatsız oluyorum artık.Bana herkes iciyor napayım tek mi oturayım dedi.Bir hemsire kadın var bize reçel yapıp gönderiyor gittim tanıstım eşimle ilgiliydi ama evli aynı zamanda yani şüphelenmedim ama arkadaslarım dikkat et diyip duruyor kafamı kurcalıyorlar.Eşimle de tartıstık sorma kimle ne yaptıgımı nöbette artık dedi hatta “onlar senin kadar sormuyorlar “dedi orda patladım işte o laf ne demek yani sinirle söyledim diyor ama bilmiyorum cok üzgünüm.Sizce kim haklı
Kendinize mi kocaniza mi güvemiyorsunuz ? Kadın iyilik yapıp reçel getirmiş kocana göz koymuş gibi triplerdesiniz. Dünyada bir sizin kocanız var çünkü😏Çok kiskacsaniz alın magaraniza kapatın , gidip çalışın o da evde yatsın.

Cay kahve dısında samimiler yani bu sadeve ama art niyet yok sadece kendime engel olamıyorum
Valla adamı boğup durma iyice itici görünürsün gözüne, bu konuyu açıp durma , arkadaşlarına açma bide git kontrol et diyolarmis . Ben eşime güveniyorum de, evliliğine kimseyi dahil etme , bunları milletle paylaşma

Evet herkes sizin kocanıza çok meraklıymış gibi davranmaya devam edin,aferin.

yakısıklı olunca mı kadınlar yaklaşıyor bu yaklasımda sıkmadı mı artık? Herkes kocama asık demiyorum zaten
Ben size biraz hak verdim. Ne yazık ki doktor mühendis avına çıkan hem cinslerimiz çok var ama tüm herkesi bu şekilde yaftalamak pek doğru değil.
Sonuçta arada gidip tanıdığınız insanlarsa eşinizi de boğmayın bu şekilde ama tâbii ki güven kontrole mâni değildir. Ayakta da uyumayın. Eşinizle iyi bir iletisiminiz varsa ve yanlış birşey hissetmiyorsanız büyütmeyin çay kahve içmeyi. İş arkadaşları ile çay kahve içmek çok normal bir durum ama hep bir kadinla içiyorsa sıkıntı.

X