Kıskançlığım patolojik olabilir mi kavga ediyoruz sürekli

Eşinize güvenmiyor musunuz veya şöyle sorayım güveninizi kıran bir davranışı oldu mu daha önce. Bir de dikkat et diyen arkadaşlariniz o kadını tanıyorlar mı?
Evet daha önce oldu.Hayır esimi tanımıyorlar.Bu arada bazıları full makaraya gelmis buraya cevao yazmayın ben patolojik mi diye sormusum zaten bos muhabbetlerinize ihtiyacım yok

Evet daha önce oldu.Hayır esimi tanımıyorlar.Bu arada bazıları full makaraya gelmis buraya cevao yazmayın ben patolojik mi diye sormusum zaten bos muhabbetlerinize ihtiyacım yok
E biz sana patolojik dedik zaten, sen inatla ama niye çay içiyor diyip duruyorsun ne yapalım?

Tam boş muhabbetlik bi konu olduğu için öyle oldu. Takılmışsınız bi tane hayatsıza, kendinizi boşatana kadar durmayacaksınız belli. Kendine hayrı olmayan bir doktorluğun ağzına bakıp evliliğinizi mahvediyorsunuz.

Hemcinslerin heo güclü olmak zorunda degil sunu da bi anlayın be
Senin gibi patolojik kıskanç mıyım diye kendilerini sorgulayacak davranışlarda mı bulunsun hemcinslerim ? Erkek kadın aynı işyerinde kahve iciyor diye bel altı mı şüphelensin ? Kızarkadaşlarıyla eşinin olmayan davranışlarının ihtimalini mi konuşsun ?Şuraya açtığınız konu çok cirkin.

Ondan sonra röntgen sırası neden gelmiyor

Senin gibi patolojik kıskanç mıyım diye kendilerini sorgulayacak davranışlarda mı bulunsun hemcinslerim ? Erkek kadın aynı işyerinde kahve iciyor diye bel altı mı şüphelensin ? Kızarkadaşlarıyla eşinin olmayan davranışlarının ihtimalini mi konuşsun ?Şuraya açtığınız konu çok cirkin.
Cirkin falan degil kimseye iftira atmıyorum bir sey yapmıyorum siz bos yapıyorsunuz takmıssın hemcinse.Hemcins savumuyor güya sabahtan beri zorbalıyor beni😂

X