Kıskananlar Çatlasın Topiği :)

Muzmut nerdesin bacım yahu. Özledim seni. Kızlar unutturdu bizi. Bu arda kızçenin doğum günü kutlu olsun öpüyorum

Muzmut nerdesin bacım yahu. Özledim seni. Kızlar unutturdu bizi. Bu arda kızçenin doğum günü kutlu olsun öpüyorum
Valla evdeyiz canım ewet bızım super ikili kızlar dan sıra gelmiyor ki senin paşaların da nice huzurlu saglikli yaşları olsun...bende ozledim senide kizlari da eski gunlerimizide ne gunlerde ya ne muhabbet ederdik :KK1:

Valla evdeyiz canım ewet bızım super ikili kızlar dan sıra gelmiyor ki senin paşaların da nice huzurlu saglikli yaşları olsun...bende ozledim senide kizlari da eski gunlerimizide ne gunlerde ya ne muhabbet ederdik :KK1:
Aynen bende çok özledim kendini özletme ara ara gir burdayım de :))

Muzmut unuttun bizi yahu
unuturmuyum kız sık sık aklıma geliyorsunuz ama şunu yapayim bakcam bunu halledeyım gelcem derken arada kaynıyor Nasılsıniz napiyorsunuz yeni şehire alıştunız mı hayat nasıl gidiyor. Paşalar nasıl okula kreşe gidiyolar mı bizimkiler evde cok sıkılıyor şimdiki problemimız bu çare arıyoruz devamli.

unuturmuyum kız sık sık aklıma geliyorsunuz ama şunu yapayim bakcam bunu halledeyım gelcem derken arada kaynıyor Nasılsıniz napiyorsunuz yeni şehire alıştunız mı hayat nasıl gidiyor. Paşalar nasıl okula kreşe gidiyolar mı bizimkiler evde cok sıkılıyor şimdiki problemimız bu çare arıyoruz devamli.
Neredeyse 1 yıl sonra okudum :)) bir ara işe başladım ozaman kreşe gittiler şimdi evdeyiz:)) yakın zamanda tekrar kreşe başlıcalar Allah izin verirse. Sen nasılsın ? Büyüdümü kızlar.

hey kızlar buraya yıllar sonra bakmak beni çok duygulandırdı :) sıpalar büyüdü gitti hepsine maşallah angel vardı haberi olan var mı yağmurda kayboldu inşallah iyilerdir

Çiçek çoktur ama gül başka İnsan çoktur ama dost başka Gün çoktur ama bugün başka Kalbiniz nurla dolsun, dua ve selam ile Hayırlı Cumalar

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Şimdi şöyle bir düşününce bu geyik sohbeti bölümü hoş olmuş neden diye sorarsanız diyelim aradan 2-3 yıl geçsin diğer üyeler ne alemde nasıllar diye merak eder insan.
Tam anlatamadım sanki neyse sanırım ben işin hep duygusal kısmına bakıyorum.

Evet canım ara ara girip bakıyorum. Nasılsın? Angel dam haber alamıyorum maalesef. Gelsede okusada cvp yazsa.

X