Kıskananlar Çatlasın Topiği :)

Aynen canım:) benimde kanım ısındı yani sana ilk görşte:))
eylull nerdesin ne durumdasin kizz hic sesin cikmiyor :KK1:
ben hala dogurmadim yine uzatmalara kaldim anlasilan :KK52:
27 si artik dogurtayim diyo doktor acaba ertesi gune 28 e mi biraksam sen gibi olsun :KK16:
pasalar nasil kizlardan haber varmi kimse ugramiyor yine buralara :KK5:
bizim prenses buyuyo bes gunlugune misafir geldi huyu degisti trip felan atmayi ogrendi yaa:KK1:

eylull nerdesin ne durumdasin kizz hic sesin cikmiyor :KK1:
ben hala dogurmadim yine uzatmalara kaldim anlasilan :KK52:
27 si artik dogurtayim diyo doktor acaba ertesi gune 28 e mi biraksam sen gibi olsun :KK16:
pasalar nasil kizlardan haber varmi kimse ugramiyor yine buralara :KK5:
bizim prenses buyuyo bes gunlugune misafir geldi huyu degisti trip felan atmayi ogrendi yaa:KK1:
Canımmmm iyiyiz arada giriyorum fazla vaktim olmuyor oğlanlar bitirdi beni:))

Yine uzatmalar he haber ver doğurduğunda :))

dogurdum 1 hafta once yine gelmedi minik cennet sezeryan oldu ama en guzelide saglikli cok korkuyodum ablasi gibi olucak diye hamdolsun iyiyiz
Maşallah canımmm Rabbim korusun sizi. Ismini cennet mı koydunuz ismiyle yaşasın maşallah. Özledim seni yahu

Maşallah canımmm Rabbim korusun sizi. Ismini cennet mı koydunuz ismiyle yaşasın maşallah. Özledim seni yahu
ewet cennetimiz oldu sukur iyiyiz bende ozledim senide pasalarida simdi iki prenssde uyuyo ancak firsat oldu sen iyi anlarsin beni :KK1:arada yaz unutma bizi kizlar ne alemde nasillar..

ewet cennetimiz oldu sukur iyiyiz bende ozledim senide pasalarida simdi iki prenssde uyuyo ancak firsat oldu sen iyi anlarsin beni :KK1:arada yaz unutma bizi kizlar ne alemde nasillar..
Kızlarla uzun zamandır yazışmadık. Sumisali hamileydi senden önce doğurdu heralde Hesabını kapatmış yazdım gruba ama cevap yok :KK43:

Sen nasılsın nasıl gidiyor?

eylul2807 eylul2807 emzırmeyı yeni kestık biz..ve adet olamadım hala..hani hiç ıhtımal vermedığımden hamıleyım demiyorum..cunku kaza falan olmadı hiç..
Ama yarın test yapcam korkuyorum ben yaa ya bişe varsa..

Muzmut hayırlı olsun bebişin..zaman ne çabuk geçiyor yaa..ikinciyide fırlattın hayırlısıyla❤

Neeee korunuyor musunuz? Ve test yaptın mı heycanlandımmmm. Senin hep düzenlidir.
Yaa ben az rahat etmek istiyorum..nehir anca amca salmaya başlıyor yakamı..simdi herşeye sıfırdan başlamak istemiyorum..ikinciyi isteyip istememekte de kararsızım..
Haa hamileysem yas tutcak değilim..imkansız birsey gerceklesmış olur..sağlikli olsun yeter derim..

Ama ben hiç inanmıyorum hamıle olduğuma..yani hiç öyle bi hissim yok..ama 10 gün gecmesi çok tuhaf durduk yere..nehir iki aylıkken adet görmeye başladım..hiç gunu sapmadı bile..

Bakim ne olcak yarın..gergın bekleyiş:))
Olursa çok enteresan olur..nehir için o kadar uğraş..ikincisi piyangodan çıksın..oyuzden ıhtımal vermıyorum..neyse bakalım noolcak..yazarım buraya yarın..

Piii benim sıfatıma kaza kurşununu bile ıskalamışım..

İki test yaptım sabah..ıkısı de negatif

Ayy bi rahatlama geldi ama ben niye hasta olmuyorum ozaman kardeşiiiim..

Piii benim sıfatıma kaza kurşununu bile ıskalamışım..

İki test yaptım sabah..ıkısı de negatif

Ayy bi rahatlama geldi ama ben niye hasta olmuyorum ozaman kardeşiiiim..
Rahatlamana sevindim. Hakkında Hayırlısı olsun canım. Ama ihmal etme Dr git mutlaka

Slm uzun bi aradan sonra mrb
Oncelikle face kapadim.salagin biri dadandi ben engelliom baska bi rumuzla geliodu.36+6da dogum yaptim oglum oldu.ayni yusufumdaki gibi sabahin 5.30da suyum geldi.bi gun oncede doktora kontrole gittiydim doktor 2 hafta daha gelmez dedi sabahina acile gittim.doktorum acil doktoruna onun ne isi var daha.var doguma diodu ben o sirada gulme krizinde tabiisin komik yani kocamda isteydi.suyum geldi kalktim yikandim yusuf uyuyodu.valiz hazirdi.giyindim esimi aradim dedim dogum basladi hani 2 hafta daha vardi dedi dedim ne edim suyum gelio.neyse hemen taksiyi aradim geldi valizi aldi yusufu kaldirdim neyseki huysuzluk etmedi.esimlede sabahin 6.30 da bulustuk hastanede.saat 9 da ameliyata alindim cok sukur hic bi problem olmadi oglum 3kilo dogdu isminide muhammed emin verdik.agustos 11 de dogdu.yusuf kiskancligini fazla ilgi gosterek anlatio bize.surekli bebegin yaninda.bebekde gece ayakda gunduz uyuyo zombiye dondum

Slm uzun bi aradan sonra mrb
Oncelikle face kapadim.salagin biri dadandi ben engelliom baska bi rumuzla geliodu.36+6da dogum yaptim oglum oldu.ayni yusufumdaki gibi sabahin 5.30da suyum geldi.bi gun oncede doktora kontrole gittiydim doktor 2 hafta daha gelmez dedi sabahina acile gittim.doktorum acil doktoruna onun ne isi var daha.var doguma diodu ben o sirada gulme krizinde tabiisin komik yani kocamda isteydi.suyum geldi kalktim yikandim yusuf uyuyodu.valiz hazirdi.giyindim esimi aradim dedim dogum basladi hani 2 hafta daha vardi dedi dedim ne edim suyum gelio.neyse hemen taksiyi aradim geldi valizi aldi yusufu kaldirdim neyseki huysuzluk etmedi.esimlede sabahin 6.30 da bulustuk hastanede.saat 9 da ameliyata alindim cok sukur hic bi problem olmadi oglum 3kilo dogdu isminide muhammed emin verdik.agustos 11 de dogdu.yusuf kiskancligini fazla ilgi gosterek anlatio bize.surekli bebegin yaninda.bebekde gece ayakda gunduz uyuyo zombiye dondum
Canım Allah Analı babalı büyütsün. Merak ediyordum bende iyi oldu yazdığın. Arada uğra özlüyorum eski günleri. Şuan nasılsın nasıl gidiyor. Kaç aylık oldunuz

X