Kırmızı Oda

Meliha onca acıya sabretmis, cocukken bile yapamayacağı herseyi yapabilmis ama bir aşk acısı yüzunden intihar etmiş.
Değişik geldi, bukadar güclü bir kadınin bu sebepten intihar etmesi

Meliha onca acıya sabretmis, cocukken bile yapamayacağı herseyi yapabilmis ama bir aşk acısı yüzunden intihar etmiş.
Değişik geldi, bukadar güclü bir kadınin bu sebepten intihar etmesi

Beyin kanaması geçirmemiş mi ben öyle duydum sanki. Yanlış anlamış olabilirim o sırada başka şeyle uğraşıyordum.

kırmızı odayı ilk bölümleri merakla izledim hoşumada gitti ama sonra, kendi derdim kendime yeter diyerek izlerken sıkılmaya bunalmaya başladım ve bıraktım. genelde yüncülerde de kadınlar konusurken yorumlarda aynı seyleri duydum. ilk bölümlerde 1-2 dert vardı ama bir anda 2 saatin içine 3-4 pskolog ve başka sııkıntılarda eklenince beni darladı sanırım :KK70: ama dizi güzel .d
Sohrab Sohrab

kırmızı odayı ilk bölümleri merakla izledim hoşumada gitti ama sonra, kendi derdim kendime yeter diyerek izlerken sıkılmaya bunalmaya başladım ve bıraktım. genelde yüncülerde de kadınlar konusurken yorumlarda aynı seyleri duydum. ilk bölümlerde 1-2 dert vardı ama bir anda 2 saatin içine 3-4 pskolog ve başka sııkıntılarda eklenince beni darladı sanırım :KK70: ama dizi güzel .d
Sohrab Sohrab
İbretlik hikayeler var, benı cok etkiliyor hepsi, dedıgın gıbı bazı hikayeler sıktı ama, Osman ve Alya bitirdi beni

İbretlik hikayeler var, benı cok etkiliyor hepsi, dedıgın gıbı bazı hikayeler sıktı ama, Osman ve Alya bitirdi beni
alyanın sonunu alamadım ama düzeldiğini görünce bi sevinmedim değillll :)

osmanı hiiiç bilmiyom aslınad parça parça izlemek lazım sadece sevdiğin hikayeleri ama öylede bütün bölümü gene izlemen gerekiyor :KK70:

😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20201229_001020.png
    IMG_20201229_001020.png
    746,8 KB · Görüntüleme: 61
Boncuk'un hikâyesi bitip ölecek sandim, oh tamam artik izlemem bu diziyi diyorken,

Miss gibi panik atağıyla Sadi çıkageldi, izlemem şart! Doktor Hanım, benim panik atağımı da çözer izlerken 😅 hâlâ çözmediğim travmam kaldıysa icerde bi yerde!! 🙄😊

ilk başladığı sıralarda pek hoşlanmamıştım, aslında bir kez bile izlememiştim.
çok üzülürüm çok ağlarım, gerçek hikayeler beni strese sokar diye düşünmüştüm.
bir de o zamanlar kendi hayatımdaki büyük sıkıntıları da henüz halletmiş değildim. odaklanamazdım istesem de.

şimdiyse yaklaşık 10 gün önce başladım, ilk bölümden itibaren izliyorum.
veee inanılmaz beğendim. internetten de olsa izlediğim tek TV dizisi kendisi olur.

Türk dizilerinden hiç hoşlanmıyorum ama bundan asla sıkılmadım ve ilk başta izlemeye korktuğum sebep, yani anlatılanların gerçek hayatlar olması, şimdi izlemeye devam etmekteki en büyük sebebim.
bir çok yerde bir çok hikayede yayını durdurup; kendimi, çocukluğumu, gençliğimi sorguluyorum ben de.
problemler yaşayan insanlar için tek başına yeterli olmaz elbette bir profesyonelle çözmek lazım ama, gerçekten iyi geldi bana...
tavsiye ederim mutlaka :KK52:

"Ne yemek yaptın Boncuk, tatlı ne yaptin Boncuk, sütlaç yaptin mi Boncuk, cay getir Boncuk"
diyen Sadık da biraz düzeldi, Boncuk'u anlamaya başladı idi.

X