Jinekoloji Kırmızı leke

Kubela28

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2022
156
63
31
İyi geceler arkadaşlar bende sürekli bir vajinal akıntı sorunu var ama şu aralar iç çamaşırımm hep kırmızı leke akıntı sprel var ona bagliyordum şu aralar çok olmaya başladı. Adetim falan düzenli sorun yok ama Google yazınca da iyi şeyler çıkmadı 1 hafta sonraya randevum var ama yine de sizlere de sormak istedim acaba enfeksiyon falan olabilir mi

Enfeksiyon tedavi edilmemişse yapar ama daha zor tablolar da çıkabilir karşınıza. Umarım kolay tedavi edilebilir bir sorundur.

Google'a baş ağrısı yaz ve arkana yaslan. Kanser olmayı bekle. Ne zaman bırakacaksınız kendi kendinize doktorculuk oynamayı? Buraya yazana kadar mhrs'den randevu almanı öneririm. Zira buradan sizden ne bir sürüntü alıp tahlil yapabiliriz ne de ultrasonla kontrol edebiliriz. Sorunun kaynağını en yakın sağlık kuruluşunda görev yapan jinekologdan öğrenebilirsiniz. Sağlıklı günler.

Google'a baş ağrısı yaz ve arkana yaslan. Kanser olmayı bekle. Ne zaman bırakacaksınız kendi kendinize doktorculuk oynamayı? Buraya yazana kadar mhrs'den randevu almanı öneririm. Zira buradan sizden ne bir sürüntü alıp tahlil yapabiliriz ne de ultrasonla kontrol edebiliriz. Sorunun kaynağını en yakın sağlık kuruluşunda görev yapan jinekologdan öğrenebilirsiniz. Sağlıklı günler.
Randevum var 1 hafta sonraya. Çok haklısınız :)

Randevum var 1 hafta sonraya. Çok haklısınız :)
Aşko valla senin için diyorum alınma tamam mı? Şimdi burada benzer şeyleri yaşayan herkes kendine konulan tahlillerden yola çıkarak yorum yapsa sen sabahı sabah edersin. Google da zaten sağlam adamı mezara koyar. Onun için yani. Anladın sen. Öptüm :KK50:

Çok geçmiş olsun inşallah önemli bir şey değildir okuyup okuyup kendinizi inandırmayın psikoloji bile insanı hasta edebiliyor. En genel tablo enfeksiyon olması, o gibi durumlarda bu yaşanabiliyor diye biliyorum umarım önemsizdir, belki de üşüttünüz falan.

İyi geceler arkadaşlar bende sürekli bir vajinal akıntı sorunu var ama şu aralar iç çamaşırımm hep kırmızı leke akıntı sprel var ona bagliyordum şu aralar çok olmaya başladı. Adetim falan düzenli sorun yok ama Google yazınca da iyi şeyler çıkmadı 1 hafta sonraya randevum var ama yine de sizlere de sormak istedim acaba enfeksiyon falan olabilir mi
Bnde de vardı, ilthap çıktı... Yoğun enfeksiyon...ilaç kullandım geçti sonra 3 yıl geçti ve tekrar oldu ama bu sefer çeşme gibi oldu bir anda ve arada bir leke hmn Dr gittim. Küçük kist çıktı.... Anne karnında kıl, tırnak atıkları dedi Dr. İlaçla geçti. Geçmiş olsn.

Gecmis olsun kadin dogum randevunuzu aksatmayin smear alirlar enfeksiyon varsa gereken yapılır, başka birsey varsada yine tedavinizi olursunuz. Herkese konulan teshis farkli burada çözüm bulamayiz malesef. Umarım ciddi birsey değildir 🙏

X