Acil yardım amniyon sıvısı mı geliyor çok endişeliyim

Ben yaşadım bu turumu tarif ettiğiniz gibiydi 14. haftamdan itibaren böyle öksürmeyle veya yataktan kalkarken aniden sıcak bir akıntı hissi ile oluyordu. Kontrole gittiğimde bebeğimin suyu tamamen bitmişti ben kaybettim maalesef. Amnisure testi yapılsın kesin sonuç alınır
Merhaba bu durumu yaşadıktan kaç gün sonra doktora gittiniz ve ultrasonda belli oldu
Yani kaç gün sürdü siz de bu su gelme durumu

Merhaba bu durumu yaşadıktan kaç gün sonra doktora gittiniz ve ultrasonda belli oldu
Yani kaç gün sürdü siz de bu su gelme durumu
1 hafta 10 gün kadar sürdü. Akıntıdır diye kendimi avutup kontrol günümü beklemiştim

1 hafta 10 gün kadar sürdü. Akıntıdır diye kendimi avutup kontrol günümü beklemiştim
Damla damla para büyüklüğünde mi oluyordu canım akıntı iç çamaşırında ve sürekli mi kokusu görüntüsü nasıldı kaşık ağrısı sancı falan oldu mu sen de biraz bilgi verebilir misin çok soru soruyorum canım kusura bakma çok korkuyorum da

Ben de bu durum olduktan 3 gün sonra gittim suyu iyi dedi yarın detaylı ultrason var oradaysa suyu gözükür üzerinden bir hafta geçmiş olacak bakalım ne diyecek doktor

Damla damla para büyüklüğünde mi oluyordu canım akıntı iç çamaşırında ve sürekli mi kokusu görüntüsü nasıldı kaşık ağrısı sancı falan oldu mu sen de biraz bilgi verebilir misin çok soru soruyorum canım kusura bakma çok korkuyorum da
Az geldiği de oldu daha fazla geldiği de. Kokusu rengi yoktu su gibiydi. Ya da aklımda kalmamış olabilir yaklaşık 2 sene geçti üzerinden. ağrı sızı yoktu zaten o yüzden acele edip doktora gitmedim anormallik yoktur diye ama normal akıntıdan en büyük farkı akarkenki sıcak hissiyattı bence.

Az geldiği de oldu daha fazla geldiği de. Kokusu rengi yoktu su gibiydi. Ya da aklımda kalmamış olabilir yaklaşık 2 sene geçti üzerinden. ağrı sızı yoktu zaten o yüzden acele edip doktora gitmedim anormallik yoktur diye ama normal akıntıdan en büyük farkı akarkenki sıcak hissiyattı bence.
Bir kere yaşadım o durumu geçen cumartesi sabah kalktığımda oldu çok tuvaletim vardı ama idrar kaçırması diye de düşündüm başta sıcak hissiyat ben de de oldu ama tekrarlamadı sadece ıslanıyor çamaşırım para büyüklüğünde oluyor öksürdüğümde oluyor hapşırdığımda oluyor

Damla damla geliyor yani şeninde öyle gelmiş miydi

X