Et Yemekleri Kırmızı Et Yemekleri

En başarılı bulduğunuz Kırmızı Et Yemeği hangisidir?

• Ankete Katılan
    641
  • Anket Kapalı .
CocoChanelmademoiselle CocoChanelmademoiselle canım Allah kolaylık versin haberlerini alıyoruz:dua:Rabbim kolaylık versin inşaallah:KK200:
pinkstrap pinkstrap gülüm var mı yeni haberler:KK200:

CocoChanelmademoiselle CocoChanelmademoiselle canım güzel haberini bekliyoruz. Sağlıkla gelsin minik. :KK200:

Rabbim yardımcınız olsun. :KK15:

Oyyy elhamdülillah yaa :KK68:
Öpüyoruz minik kuzu ve taze anneyi
CocoChanelmademoiselle CocoChanelmademoiselle

Oyy Coco'm kızını kucağına almış elhamdulillah :KK73::KK73: CocoChanelmademoiselle CocoChanelmademoiselle canım çok tebrik ediyorum :anne::KK200::KK73::KK73:

Hayırlı uğurlu olsun, bol bol sütün olsun da hiç gaz yapmasın inşallah :-)

Canim benim öncelikle çok geçmiş olsun. Rabbim sağlıkla buyutmeyi nasip etsin.

Doğum ilk hafta zor geçiyor malesef. Ben sezaryen ile doğum yapmıştim. Geçecek inşallah, sakin ol.

Sütün gelir, sakın vazgeçme. Emzirmeden önce göğüslerini sıcak su ile yıka. Bol hurma kuru incir ye. Yoğurt çorbası, rezene çayı iç. Aptamilin süt yapan bir ürünü var, adı lactamil. Ondan alıp iç. Emin ol bu sıkıntıyı çoğu kişi çekiyor. Süt pompası da yardımcı olabilir.

Benimde bi kaç gün sütum gelmedi. Oğlum 350 gr verdi, 2 günde. Bişey olmaz gelecektir. Emrirken kucağına yastıkta al. Daha rahat edersin. Memenin ucu çok küçükse, meme uçları satılıyor, onlardan alabilirsin. Çok geçmiş olsun tekrar. Bebeğini sağlıkla büyüt. :KK200::nazar::anne::KK15:

Gozun aydin cok sevindim senin adina. Dogum her turlu zor canim. Sana birileri yardimcinolmuyo mu? Hastanede misin evde mi? Cocuk meneyi tutsun diye?? Duyduguma gore annem yaninda? Bebek kocaman agzini actiginda neme ucunu agzina tikican. Yaninda olsamda gostersem keske : (

Sutun tam manasiyla gelmesi 4. Gun olur. Ondan once su gibi birsey gelir, ama bunun icin bebegin emmesi lazim.

Dikislerinde 7. Gunden sonra iyilesmeye baslar dokulmeye baslar hersey normalse.

Kabiz olmamaya dikkat et .. sabah kalkinca ac karnina ilik balli su ic kabizligi onler.Lifli gidalar ve bolca su tuket.

Gözünüzaydın hayırlı olsun.. kendinizi üzmeyin süt iner geç olur ama iner.. kendinize de dikkat etmeniz gerek.. havuç suyu için.. ben doğumdan sonra kuzenlerim demişti.. güç verir vitamin topların diye..

Çok geçmiş olsun ve hayırlı olsun:))
Çok kötüyüm diyerek kendini geriye çekme canım...
Moral motivasyonunu yüksek tut
Senin ruh durumunda çok etkiler sütünü...
Internetten emzirme tekniklerini inceledin mi?

Kızlarımı 2 yaşına kadar emzirdim...
Göğüsün kahverengi haklasina kadar kısmını tep çocuğun ağzına...
Sadece ucunu değil...

Bol sıvı tüket,hamur işlerinden aman diyim uzak dur:)))
Inşallah bir kac gün sonra daha iyi olacaksın:))

Allah güzel olur versin bebeğine :)

Daha rahat bir emzirme için bebeğinin altına yumuşak bir yastık köy onu meme ne doğru yükseltecrk

Zaten şuan rahat oturamazsin dikislerdn dolayı bu da emzirmeyi kolaylaştırır

Büyük tuvaletine her gün muhakkak cik kabız olursan çok kötü oluyor dikişler olduğu için hatta lifli şeyler ye bol bol hem süt yapar hem seni rahatlatır

Rabbim güzel ömür versin sağlıkla huzurla büyüsün ins ❤️

Canım hayırlı olsun.:emir_bebek::nazar:Analı babalı sağlıkla büyüsün inşaallah:KK36::KK74::nazar:Allah yardımcın olsun canım:KK200:
Canım sütün gelmedi diye üzülme benim ikizlerde 3. günden sonra süt geldi:)
Annem göğsüme sıcak havlu koymuştu:-)Etkisi oldu mu bilmem hemen sonra geldi.Sen emzirmekten asla vazgeçme sık sık dene mutlaka gelecektir.Süt yediklerin ile alakalı değil emzirmenle alakalı:KK36:Sen yaparsın mükemmel bir anne olacaksın inşaallah:KK60::nazar:

Allah analı babalı büyütsün canım süt için de galaktago damla var eczanede satılıyor biraz pahalı ama çok iyi bitkisel dir de tavsiye ederim canım çocuk doktorları o Damla’yı öneriyor çay biraz kilo yapıyor sana
canlarim Allah razi olsun hepinizden.anca kendimi toparlayip yazabiliyorum nolur kusura bakmayin.hersey o kadar ust uste geldiki.inanilmaz zor bir dogum oldu.sonrasi ise emzirme sikintisi derken gunler boyle geciyor.tavsiyeleriniz icin cok ama cok tesekkur ederim.hepsini deneyecegim.hepinize dualariniz icin,iyi dilekleriniz icin,cok ama cok tesekkur ediyorum.Allah razi olsun bin kat.bende sizlere cok dua ettim sagolun varolun.beni dogumda yanliz birakmayan pinkstrap pinkstrap kuzum sana da cok ama cok tesekkur ederim.dualarin icin destegin icin cok sagol canim benim❤❤❤❤

canlarim Allah razi olsun hepinizden.anca kendimi toparlayip yazabiliyorum nolur kusura bakmayin.hersey o kadar ust uste geldiki.inanilmaz zor bir dogum oldu.sonrasi ise emzirme sikintisi derken gunler boyle geciyor.tavsiyeleriniz icin cok ama cok tesekkur ederim.hepsini deneyecegim.hepinize dualariniz icin,iyi dilekleriniz icin,cok ama cok tesekkur ediyorum.Allah razi olsun bin kat.bende sizlere cok dua ettim sagolun varolun.beni dogumda yanliz birakmayan pinkstrap pinkstrap kuzum sana da cok ama cok tesekkur ederim.dualarin icin destegin icin cok sagol canim benim❤❤❤❤
Canım yaaa, iyi olmanıza çok sevindim. Zamanla hersey yerine oturacak merak etme. Bir şekilde büyüyorlar. Duaların için de Allah razı olsun :)

Canım Allah kolaylık versin:KK74:Hayırlısı ile sağlıkla büyür bebeğin inşaallah:KK36:

Senden de Allah razı olsun canım ne yaptık sanki:KK19:

Canım yaaa, iyi olmanıza çok sevindim. Zamanla hersey yerine oturacak merak etme. Bir şekilde büyüyorlar. Duaların için de Allah razı olsun :)

Canım Allah kolaylık versin:KK74:Hayırlısı ile sağlıkla büyür bebeğin inşaallah:KK36:

Senden de Allah razı olsun canım ne yaptık sanki:KK19:
cok sagolun canlarim benim.kusuruma bakmayin bebisten anca firsat bulabiliyorum gunler yoğun ve yorucu geciyor :)))hepinizi cok seviyorum

X