Et Yemekleri Kırmızı Et Yemekleri

En başarılı bulduğunuz Kırmızı Et Yemeği hangisidir?

• Ankete Katılan
    641
  • Anket Kapalı .
Aman kimse kimseye alınmasın, hepimiz latife yapıyoruz burada, bak ben hiç alınıyor muyum 40 yaş üstüne laf sokup duruyorlar burada :KK70::KK70:

Hayır yani çağıracağım HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir 'i, ahretliğim diyeceğim 55 yaşına girdin diye sana burada laf söylüyorlardı çattım kaşlarımı hele bir geri durun dedim diyeceğim, bize yaşlı muamelesi yapamazsınız:KK70:

Gümaydınlar ahretliğim bunlar varya bunlar kıskanıyorlar bizi çıtır yaşımızı gençliğimizi filan :KK70:ahhh bir bilseler ki bu Nevreste Nevreste takma diş kullanıyor dizleri protezli :skandal: şimdi sorarlar demi kim daha yaşlıymış..
Kimlerle aşık atıyorlar bilmiyorlar ahretlik bir sen bir ben varız :KK5:

Hanım nenem 55 oldu mu:KK30::skandal:
Yok ablam ya benim şurada 3 yılım kaldı.Herkes abla diyor az kaldı teyze olacağım:KK45:

3 yıl değil nevoş 3 ayın kaldı silahlarını kuşan hemenn :KK70::KK70:

Heee oldu oldu, ahretliğim altın çağını yaşıyor :nazar:

Aynen ahretliğim gören nene olduğuma inanmıyor,bak nevoşa hala bronz çağında çakılı kaldı :uykucu::KK70:

Heeee valla 3 aylık neneyim :anne::nazar:

Nenem tabi ki HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
Kaç yaşına gelmiş.Torun torba sahibi olmuş:nazar::nazar:
Kaşınıyor olabilirim:ukala:

Gel kaşıyacam kaçma :sopa::KK4:

Gümaydınlar ahretliğim bunlar varya bunlar kıskanıyorlar bizi çıtır yaşımızı gençliğimizi filan :KK70:ahhh bir bilseler ki bu Nevreste Nevreste takma diş kullanıyor dizleri protezli :skandal: şimdi sorarlar demi kim daha yaşlıymış..
Kimlerle aşık atıyorlar bilmiyorlar ahretlik bir sen bir ben varız :KK5:

3 yıl değil nevoş 3 ayın kaldı silahlarını kuşan hemenn :KK70::KK70:

Aynen ahretliğim gören nene olduğuma inanmıyor,bak nevoşa hala bronz çağında çakılı kaldı :uykucu::KK70:

Heeee valla 3 aylık neneyim :anne::nazar:

Gel kaşıyacam kaçma :sopa::KK4:

Günaydınlar hanımlar ben yokken dedikodumu yapın sonrada nene deyin olduuuu bittin sen Nevreste Nevreste :KK8::rolleyes:

Ablam günaydın hoşgeldin nasılsın seni çok özledim:KK60::KK74:

X