kılo vermek ıstıyorum

obezrail

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
45
0
ben 20 yasındayım dogum yapmadan once 58 kıloydum suan 100 2 senede 50 kılo aldım nasıl zayıflarım :eek:klava:

diyetisyenden yardım al bence 50 kilo vermek kolay değil cnm..umarım eski haline dönersin kaydirigubbakcemile2

arkadaşa katılıyorum bir diyetiyene git
50 kilo vermek çok zor çok uğraştıracak ama kalıcı ve sağlıklı kilo vermek istiyorsan en iyisi diyetisyene gitmen
başarılar dilerim

merhaba canım,doğum yapmadan önce demişsin yeni mi doğum yaptın eğer yeniyse üç ay beklemeni tavsiye ederim ben öyle yaptım çünkü, bende 97 kilo olmuştum arka arkaya iki doğum yapmıştım::)moralini bozma diyetisyene başla hedefin uzun vadede kilo vermek olsun mesela 1 yıl,hemen kilo vermek adına para tuzağı ilaçlara aldanma inan bana diyetisyene gidip onun dediklerine harfiyen uyarsan istediğin kilolara inebilirsin.ben 4 aydır devam ediyorum diyetisyene 13,5 kg verdim bir 15 daha vermek istiyorum umarım başarılı olursun:::))))))))))

cok tesk ederım arkadaslar gıttım yarın baslıycam ıns zayıflarım yok cnm 2 sne once dogum yapmıstım 1tane bebegım sagolun dua edın ıns gıder kılolarım yoksa kafayı yıycem 20 yasında 100 kıloyum ya:KK43:((((((

X