Kilo almam lazım

Pink20170

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
147
52
26
Evet kilo almam lazım çünkü görüntü olarak kendimi beğenmiyorum 1.70 boy ve 49 kiloyum arkadaşlar lütfen yardım edin :KK43: (kilo almam için hiç bir sıkıntım yok bütün testleri yaptırdım...)

Her aksam yatmadan önce ve her sabah kalktiginizda balli süt (sicak) icin

Inanin bana ben öyke kilo aldim

Kızlar ballı sütün içine muzda koyun, muzu her gün düzenli tüketmek kilo aldırır, tadıda nefis oluyor. Bir büyük muzu ikiye bölün yarısını sabah yarısını akşam kullanırsınız, bir bardak süt bir kaşıkta bal, birde bir avuca yakın ceviz koyun, iyice rondodan geçirin, hem çok faydalı hemde kilo almanıza yardım eder, ben kilo almaktan korkmasam sabah akşam içerim valla :KK49:

Kızlar ben de sizin gibiydim. Boyum 1.69 ve 49 kiloydum hiç iştahım yoktu. 5 aydır sipraktin şurup kullanıyorum. Öğlen ve akşam yatmadan önce bi bardağa 7-8 tane bebe büskivisi koyup ılık sütle karıştırıp içiyorum. Şuan 60 kiloyum. Belki bi faydası olur diye yazayım dedim inşallah sizler de istediğiniz kiloya ulaşırsınız :)

Akşamları yatmadan önce bebe biskuvisini sütle karıştırıp yiyin 20 tane bebe biskuvisi iyi olur. Bi kaç ay bunu yapın birde mutfakta yemek eksik olmasın mesela Bi yemeği yaptınız tadımlık diye 1 tabak yiyebilirsiniz ben öyle yaptım kilom 50 boyum 1.64 tü şimdi ki kilom 57(aç karnına) yiyince 58 oluyorum

Kızlar ben de sizin gibiydim. Boyum 1.69 ve 49 kiloydum hiç iştahım yoktu. 5 aydır sipraktin şurup kullanıyorum. Öğlen ve akşam yatmadan önce bi bardağa 7-8 tane bebe büskivisi koyup ılık sütle karıştırıp içiyorum. Şuan 60 kiloyum. Belki bi faydası olur diye yazayım dedim inşallah sizler de istediğiniz kiloya ulaşırsınız :)
Evet spiraktin şurubu yıllardır kullanırım
Beş altı gün içip tekrar bırakıyorum alışıyor bünyem
İyi iştah açıyor en azından yerken o kusma hissini mide bulantısını Yok ediyor

arkadaşlar 30 yaşındayım. evliyim 45 kiloyum belkide 43 insanlar sürekli aa ne kadar zayıfsın diyor . sinir oluyorum . aa takmıyorum eşimin yanındayken bir magzada calışan bayan bir kez ne kadar zayıfsınız kilo alamıyormusunuz dedi bende artık bu sorulardan sıkıldıgım için. eşim cevap verdi.
evet eşim zayıf ve ben bu haliyle tabıyorum bu kadına . ve eşim gayet fit ve hoş bir kadın diye cevap verdi.

kiloyu sakın dert etmeyin saglıklı olun yeter. bakın ben kalın bagırsak ameliyatı oldum 32 kiloya düştüm boyum 1,60 kendimden nefret etim ne kadar zayıfım diye . aynalara bakamadım. ne savaşlar verdim. kendime o döemde tek birley dedim. allaha dua ettim allahım bana saglıgımı ver kilom umrumda olmayack dedim. tabi arada banada kötü geliyor zayıflık ama ok şükük iyim dedim saglıgım yerinde . fit olmak cok güzel birşey kızlar bunları dert etmeyin . hayatın tadını çıkarın . istediginizi yiyin için nasıl olsa kilo alamıyoruz :)

Bir beyfendi olarak siz bayanlardan öğrenecek çok şeyler var. Bu kilo alma meselesi bir sizde yok :) 30 ben yaşındayım 178 boy kilo standart 50-55 ne uygun kıyafet bulabiliyorum ne de rahatça giyebiliyorum yaşıtlarıma bakarsam göbek 10 cm dışarda. Yazın ne havuza girebiliyorum ne denize üstümü çıkartsam kaburgalarım görünüyor tek tek sayarsın :) Hem bay hem bayan için kilo alamamak büyük mesele bence. bir kaç güzel taktik gördüm yukarda denemeye karar verdim bakalım fayda etcekmi

Bir beyfendi olarak siz bayanlardan öğrenecek çok şeyler var. Bu kilo alma meselesi bir sizde yok :) 30 ben yaşındayım 178 boy kilo standart 50-55 ne uygun kıyafet bulabiliyorum ne de rahatça giyebiliyorum yaşıtlarıma bakarsam göbek 10 cm dışarda. Yazın ne havuza girebiliyorum ne denize üstümü çıkartsam kaburgalarım görünüyor tek tek sayarsın :) Hem bay hem bayan için kilo alamamak büyük mesele bence. bir kaç güzel taktik gördüm yukarda denemeye karar verdim bakalım fayda etcekmi
Erkek üye yasak

Kilo almanza sevindim inşallah bende alırım bu sipraktin e bende başladım 10 gün oldu başlayalı ama bende çok aşırı bi iştah acmadi sen nasl kullandin acba ?

Evet spiraktin şurubu yıllardır kullanırım
Beş altı gün içip tekrar bırakıyorum alışıyor bünyem
İyi iştah açıyor en azından yerken o kusma hissini mide bulantısını Yok ediyor
Bende sipraktin e basladm ama çok fazla istahimi açmıyor acba aramı vermem lazm

X