Kilo almak

Boy kilo kaç

Siz çocuk gibi görünmemek için kilo istiyorsunuz gibi geldi

Oturup yiyeceksin protein bol yanında da karbonhidrat kas yapacaksın bir yandan da

Börek çörek de yiyeceksin tırtıklamayacak bir oturuşta bayağı yiyeceksin

Bir de gece cici bebe süt önerisi verilir de ben uygulamadım bilemem

Bünye meselesi, olmuyorsa olmuyordur.
Yeter ki kilo alacağım diye karbonhidrata çok yüklenme.
Yoksa ne oluyor, kilosuz ve göbekli bir şey çıkıyor ortaya.
Şimdi 70 de olsam 50 de olsam o göbek değişmiyor.

Sizde cevablamiyi verin kırarak cevablayicaginiza
Hanim kiz,bdv kurallarini okudunuz mu? Tek cumlelik ay basim ay totom diye konu acmiyoruz. Esim bana bunu dedi sizce niye diye de acmiyoruz. Acikliyoruz eger bizim icin bir dertse,anlatiyoruz ayrintilari.
Simdi bu konunuzda yasiniz kac,boyunuz kac,kilonuz kac,gun icerisindeki aktivite durumunuz nasil, hayatinizda hic diyetisyene gittiniz mi, hic kilo alamama sebebi ogrenmek icin kan degerlerinize baktirdiniz mi? Biz bunlari bilmiyoruz oyle degil mi? :KK66: soru cevap seklinde ilerleyen konu da olmaz anlatabiliyorumdur umarim. Madem kirilmak istemiyorsunuz bu kurallari okuyun ve uyun.
Mune demedi ben dedim mecburen :KK66: saygilar sevgiler

Hanim kiz,bdv kurallarini okudunuz mu? Tek cumlelik ay basim ay totom diye konu acmiyoruz. Esim bana bunu dedi sizce niye diye de acmiyoruz. Acikliyoruz eger bizim icin bir dertse,anlatiyoruz ayrintilari.
Simdi bu konunuzda yasiniz kac,boyunuz kac,kilonuz kac,gun icerisindeki aktivite durumunuz nasil, hayatinizda hic diyetisyene gittiniz mi, hic kilo alamama sebebi ogrenmek icin kan degerlerinize baktirdiniz mi? Biz bunlari bilmiyoruz oyle degil mi? :KK66: soru cevap seklinde ilerleyen konu da olmaz anlatabiliyorumdur umarim. Madem kirilmak istemiyorsunuz bu kurallari okuyun ve uyun.
Mune demedi ben dedim mecburen :KK66: saygilar sevgiler
Konuyu çarpıtırdınız geçen yorumda resmen dalga geçtiniz.hanim kızım derken demek yaşca baya buyuksinuz teyze

Boyun ve kilon kaç?

Birde eğer biliyorsan bel ve kalça ölçülerini yazar mısın? Sana buna göre söyleyeceğim yemekle mi yoksa sporla mı kilo alacağını.

Boy 1.70
Kilo 55
Yani aslında buradan bakınca kilo ve boy orantısı çok çok iyi ama eğer aynaya baktığında kendini çelimsiz görüyorsan bence sporla bir miktar hacim kazanabilirsin. Kilo olarak ortalama 2.5-3 kg fark ediyor ama kaslar geliştiği için insanın görüntüsü de değişiyor haliyle.Sözün özü kas yoğunluğunu arttırarak kilo alman senin için sağlıklı olur, eğer sağlıksız biçimde aşırı kalorili yiyeceklere yüklenerek kilo alırsan muhtemelen 28-30 yaş civarında bununla alakalı büyük sorun yaşarsın ve bu defa da kilo vermeye uğraşırsın.

Yani aslında buradan bakınca kilo ve boy orantısı çok çok iyi ama eğer aynaya baktığında kendini çelimsiz görüyorsan bence sporla bir miktar hacim kazanabilirsin. Kilo olarak ortalama 2.5-3 kg fark ediyor ama kaslar geliştiği için insanın görüntüsü de değişiyor haliyle.Sözün özü kas yoğunluğunu arttırarak kilo alman senin için sağlıklı olur, eğer sağlıksız biçimde aşırı kalorili yiyeceklere yüklenerek kilo alırsan muhtemelen 28-30 yaş civarında bununla alakalı büyük sorun yaşarsın ve bu defa da kilo vermeye uğraşırsın.

Aslında daha çok kalça bölgesinden almmk istiyordum

Bende keşke verebilsem diyorum.
Çok zayıfsan kg almalısın bence de kadın dediğin az etli olmalı
Sana tavsiyem kesin kg alırsın uygularsan ama fazla yersen fazla kg olur sınıra dikkat etmelisin

Evet veriyorum formülü
Her gün avokado eziyorsun zeytin yağı limon tuz karıştır püre haline getir ezerek sonra ister ekmek ister simit bandıra bandıra yeee
Allahım canım çok çekti...:KK71:..:KK71:

Bende keşke verebilsem diyorum.
Çok zayıfsan kg almalısın bence de kadın dediğin az etli olmalı
Sana tavsiyem kesin kg alırsın uygularsan ama fazla yersen fazla kg olur sınıra dikkat etmelisin

Evet veriyorum formülü
Her gün avokado eziyorsun zeytin yağı limon tuz karıştır püre haline getir ezerek sonra ister ekmek ister simit bandıra bandıra yeee
Allahım canım çok çekti...:KK71:..:KK71:
Tadı lezzetlimi

:) keşke özel mesaj ataydimya ben 60 olsam kafi

Kimse görmedi zaten buna inanmak istiyorumm:olamaz:
Neyse sen avokado formülümü mutlaka yap her gün, iştah açar, kg yapar, bana haber vermeyi unutma
Benim yerime de ye ne olurr
Şimdiden afiyet olsunn

X