Kilo almak

Muaznur

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2017
136
68
25
Mrb arkadaşlar ne yapsamda kilo alsam diyorum hafif böyle balık etli olmak istiyorum ama olmuo yorum yazın lütfen nasıl alabilirim

İstersen dünyayı ye ( misal ben) bünye yakıyorsa almıyorsun. Bir doğum yaptım hamileliğim boyunca 6 kilo aldım 54 kilo ile doğum yaptım. Doğumdan bir ay sonra 48 e geri düştüm. Bende 55 falan olmak isterdim. Boyum da 1.63 tam iyi olurdu. Takipteyim konuyu.

Daha yaşınız çok küçük. Yaş ilerleyince metabolizma yavaşlar, kilo alırsınız. Doğum falan da etkili olur. Ama daha bebek düşünmeyin derim. Çok erken evlenmissiniz. Kendinizi geliştirmeye yatırım yapın.

Kilo almak için diyet listeleri var.
Ben de 6-7 yıl önce hiç kilo alamazdım. İnternetten ender saraçın bir diyetini bulup uygulamıştım. Sürekli sürekli yediren ama sağlıklı yediren bir diyetti. Yaklaşık 2 ayda 5 kilo kadar almıştım. O günden sonra hiç kilo veremedim. Çünkü midem bu yeme temposuna alıştı. Şimdi de 60 kiloyum ve 55 e düşmek için diyet yapıyorum.
Hatırladığım Şeyler arasında bol bol kaşar peyniri, muz, kuruyemiş ve meyveli yoğurt vardı. 2 saatte bir mutlaka yemek gerekiyordu.

Annemmmm ben sana bendekileri vereyim.
Dengeye gelsin dünya :)
keşke öyle birşey olabilse değil mi :KK66:

Şaka bir yana, böyle olupta tatlı hamur yiyeyim düşüncesi ile yemeğe abanma. Bence bunun için de bir diyetisyene git.

Daha yaşınız çok küçük. Yaş ilerleyince metabolizma yavaşlar, kilo alırsınız. Doğum falan da etkili olur. Ama daha bebek düşünmeyin derim. Çok erken evlenmissiniz. Kendinizi geliştirmeye yatırım yapın.

+1

Eşim doktora danıştı, o da kilo alamaz, tam sizin yazdıklarınızı dedi doktoru.
Hamilelik kısmı hariç :))

Pfff bu kacinci konunuz? Sizi geri verelim yeni insan yapsinlar bize madem,her seyden de sikayetci olmaz ki insan

spora git ve kilo almak istediğini söyle ona göre bi progrem yapsınlar sana

"ben sana vereyim" ya da "ne güzel işte daha ne istiyorsun biz vermeye çalışıyoruz" diyenler olacaktır konu sahibi. Sıkma canını şimdiden uyarayim.

Bir zamanlar zayiftim ordan biliyorum.

Zayifin halinden bir tek zayif anlar.
Burdaki ilk konum kilo almakla ilgiliydi. Bicok yorumum da...
Yillarca zayiflikla savastim
45 ustunu goremiyordum
Ama cozumu buldum
1 bucuk ayda 6-7 kilo aldim
Yiyorum alamiyorum diye bir sey yok
Soylediklerimi yersen garanti ediyorum.
Hem kendimce uyguladigim bu diyetin saglikli oldugunu dusunuyorum. Yalniz bunlari ramazanda da yemeye calistim iftar sonrasi. Midem iflas. Simdi bir haftadir bisey yiyemiyorum. Ama uzulmuyorum cozumu buldum cunku.
Sabah bir yumurta,simit peynir, bir salatalik,bir bardak portakal suyu
Ara ogunde bir elma
Oglen dardanel ton, 4 dilim ekmek, bir salatalik
Ara ogunde saatlere paylatirarak muz, bir tabak keskul, sut ve kek, bir albeni
Aksam yemegi saglam olmali bir kasr corba bir kase anayemek bir kasr yogurt 4 dilim ekmek ideal
Araogun bir adet kucuk magnum, beser tane findik ve baden(benim alerjim oldugundan bu kadar yiyodum)
Yatmadan once istersen bir meyve daha

Once cok zorlanicaksin belki
Ama birbucuk aydir araliksiz yedim, yetmedi midem genisledi, yemedigimde mutsuz oldum, cunku kilo aliyodum

Uygularsan eminim alirsin

mide kontrolu ypatırın kurt olabilir bağırsaklarda ilaç hap mutlaka birşey kullanın acil doktora görünün protein içerikli şeyler yiyin sigara ve alkolden uzak durun

X