Kilo Almak Isteyenler

Rapunzelea

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
927
414
157 boy 43 kiloyum kilo almak istiyorum kac senedir ama ayniyim hep :KK43: azim de yok bu konuda istikrarli degilim ne yapmak lazim :KK43:

canım
ben yakın zamanda araştirmalarım sonucunda bir şurup buldum şurubu tek bir kişi özel üretiyor ve iştah açıyor ben sıkıntılı bir dönem olduğundan cok düzenli kulanmamama rağmen biraz midem genişledi hissediyorum geceleri uyku arasında bile acıkıyorum kahvaltı yapabilmek benim icin mucize ve şurupta mucize gerçekten henüz daha yeni kilo almış değilim ama iştahlandım açıkçası burada sayfa adı verebiliyormuyuz hikayelere bakmanı öneririm.

1 2 ay içinde acaip kilo alanlar olmuş yalnız şurubun yanında bir liste veriliyor ona uymak gerekmiş ben çok uyamadım uyanlar hocaya övgüler yazmışlar deli gibi yemek yiyorum diyenler olmuş bazılarına mesaj attım çok memnunlar

157 boy 43 kiloyum kilo almak istiyorum kac senedir ama ayniyim hep :KK43: azim de yok bu konuda istikrarli degilim ne yapmak lazim :KK43:
Ben de 1.54üm ve 41 kiloyum 43 le hamile kalmıştım 63le doğum yaptım ama bi kaç ayda fazlasıyma verdim kiloları ramazanda 38e kadar düşmüştüm tabi bebek de emiyo iştah da

X