Kilo alamıyorum:(

bende 170 e 45 kılosunun falan sandım yahu aslında kılonuz gayet guzelmıs belkı 2-3 kılo alsanız yeterlı olur yanı saglıksız bır durumunuz yok
Çok sukuryok sağlıksız bı durum ama yinede zayifim ya en azından bı beş kilo ama olanda gidecek bu gidişle zayifliyorum gün geçtikçe

Sağlıkla ilgili problem yoksa süt cicibebe muz bal karistir yemekler harici ye günde 3 defa falan ben 1ayda baya farketmişti kilom canim.ama yinede diyetisyene git derim :))

Diyetisyene gitmedm ama dahiliye genel cerrah hem özel.hem devlet hastanelerinde çeşitli doktorlara gittim aile hekimiyle de görüştüm oda tahliller faln yaptı bı sorun yoktu . Diyetisyen yapıyormu acaba araştırmalar

Bazı testler istiyorlar, kan testi falan ama tam detayını bilmiyorum.

Yine zayıf kalıyorum gerçekten görüntü olarak yani.
bılınclı spor her seye care
vucutda kaslarınızı calıstırıp daha dolgun dik kalca gogus bacak sahıbı olabılırsınız tam olarak ıstedıgınız buysa
hanı ınce ınce durmak yerıne dolgun yapılı durmak ıstıyorsanız

bılınclı spor her seye care
vucutda kaslarınızı calıstırıp daha dolgun dik kalca gogus bacak sahıbı olabılırsınız tam olarak ıstedıgınız buysa
hanı ınce ınce durmak yerıne dolgun yapılı durmak ıstıyorsanız
Galiba :KK66: çünkü doğumdan önce fizik dikti şuan göğüsler kalça hep sarkmış ve daha da zayıf gösteriyor buda normalde eski kilom ama herkes aşırı zayıflamissin diyor bnced öyle duruyo sporla mi olur diyorsunuz?

1.65 ve 51 kiloyum .geçen aylarda 48 e de dustüm.ona rağmen kendimi sağlıklı beslenmeye alistirdim. Ve hala dikkat ediyorum. Bence kilon boyuna göre çok iyi. Alma derim

Sizin kilonuz normal, sanirim vucut yapinizdan memnun degilsiniz, agirik calisarak egzersiz yapin, kucuk dumbellarla squat, plank gibi egzersizlere gunde 1 saat ayirsaniz 1 ayda forma girersiniz.

1.65 ve 51 kiloyum .geçen aylarda 48 e de dustüm.ona rağmen kendimi sağlıklı beslenmeye alistirdim. Ve hala dikkat ediyorum. Bence kilon boyuna göre çok iyi. Alma derim
Tartıda öyle ama görüntü zayıf belkide spora ihtiyacım var . Spor hiç denemedim belkide çözüm onda bulurum

X