Kilo alamıyorum:(

İyi akşamlar .

Bn 23 yasimdayim 11 aylık bı kızım var . Bekarken 50 kilo civarındaydim ama evlendikten sonra hiç bı şekilde 45 kiloyu gecemedim hamilelikte 10 kilo aldım doğumda oda gitti zaten. Doğum sonrası aldım tekrar 50 51 52 o aralardaydm ama baharın gelmesiyle birden zayıflamaya basladm ve tekrar 45 kiloya düştüm.. Almak istiyorum ama iştahım iyice azaldı hoş iştahlı olup yesemde anlamiyorm .

Nasıl kilo alabilirim kilo aldirici urunlere bakiyorm ama emzirirken kullanabilirmiym bilmiyorm . Önerisi olan varmı?
Düzenli besleniyor musun? Ben yıllarca şunu çözemedim nedir bu düzenli beslenmek diye herkese kızıyodum.Yiyorum işte yiyorum fazlasıyla!Diyodum ama öyle değilmiş fazla yemek metabolizmayı daha da hızlandırıyormuş.Protein alıyor musun en önemlisi bu.

İyi akşamlar .

Bn 23 yasimdayim 11 aylık bı kızım var . Bekarken 50 kilo civarındaydim ama evlendikten sonra hiç bı şekilde 45 kiloyu gecemedim hamilelikte 10 kilo aldım doğumda oda gitti zaten. Doğum sonrası aldım tekrar 50 51 52 o aralardaydm ama baharın gelmesiyle birden zayıflamaya basladm ve tekrar 45 kiloya düştüm.. Almak istiyorum ama iştahım iyice azaldı hoş iştahlı olup yesemde anlamiyorm .

Nasıl kilo alabilirim kilo aldirici urunlere bakiyorm ama emzirirken kullanabilirmiym bilmiyorm . Önerisi olan varmı?
Bende senin gibiydim 45 den yukari gecemiyodum bide oglum vardi denemesigim yol kalmadi suan 60 kloyum çareyi pskologda buldum hem sittrsime ilac verdi hemde zayifligim icin asiri klo aldim kisa surede vede cook kutluyum

İnanin gerisi fasafiso istahiniz almadigi yigecegi yigemiyosun yasadim ben
O ilacdan sonra gece 3 de makarna yapip yedim cevremde cok insan bu degisime inanamadi cunku 15 yildir 40 45 kloydum alamiyodum cok sukur gecti o günlerr klo almak isteyen herze söyluyorum cunku klo almak vermekten daha zordur

X