Kilo alamiyorum yardım

Asenaasena96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
1.799
786
Merhaba arkadaşlar ben 23 yasında 1.62 boyunda 47 kiloyum yıllardır denemedim kalmadı çığ yumurta süt bal karışımı haftalarca içtim ama yok daha neler neler metabolizmam hızlı çalışıyor sanırım çünkü bazen yemek yerken bile yemeğin ortasında kalkıp bi tuvalete gidiyorum. Evliyim hamilelikten sonra almaya başlarsın diyolar hep ama ben zayif olmaktan bıktım herkesin derdi zayıflamak zayıflıktan bıkanlarda var gerçekten. Bu arada yemekte çok sıvı tüketiyorum su içemiyorum ama içeçeği çok iciyorum içeçeksiz yapamammm

Merhaba arkadaşlar ben 23 yasında 1.62 boyunda 47 kiloyum yıllardır denemedim kalmadı çığ yumurta süt bal karışımı haftalarca içtim ama yok daha neler neler metabolizmam hızlı çalışıyor sanırım çünkü bazen yemek yerken bile yemeğin ortasında kalkıp bi tuvalete gidiyorum. Evliyim hamilelikten sonra almaya başlarsın diyolar hep ama ben zayif olmaktan bıktım herkesin derdi zayıflamak zayıflıktan bıkanlarda var gerçekten. Bu arada yemekte çok sıvı tüketiyorum su içemiyorum ama içeçeği çok iciyorum içeçeksiz yapamammm
İstesen de kilo alamsn canım bende 1,50 boyundatm evlym 42 kiloym bende doktora gittim metabolizma hızli calisyr dedi

Sağlıklı kilo almak istiyorsanız vücuda yağ yerine kas yapmanız lazım bence. Bu da sporla mümkün. Ayrıca günlük almanız gereken kalori miktarını öğrenip onun üzerinde bir miktar kalori almalısınız. Süt, yumurta vs bunlar kilo yapıcı şeyler değil ki.

ilerleyen yaşlarda da keşke hep öyle kalsaydım diceksin.boyuna göre de aşırı zayıf değilsin bence.tadını çıkar.ilerde hastalıklar başladığında milim milim kilo vereceksin 😫 mesela ben.163 üm ve bekarken hep 48-53 arasında gider gelirdim.şu anda haşimato hastasıyım ve azıcık kaçırsam kilo alıyorum ve o aldığım kiloları milim milim verebiliyorum çünkü haşimato hastalığı kilo vermeye engel bir durumdur.

X