Saç Bakım Ürünleri Keratin saç bakımı

İkisi ayrı şey ama galiba öyle anlıyorlar benm saçlarım çok yıpranmş ve iğrenç görünüyor acil çare bulmam lazm
Ben konu açmıştım soğan suyu gerçekten saçı hızlıca toparlayıp uzatıp parlatıyor ve saçı güçlendiriyor yalnız kokusu var işte. Kokusu sorun olmazsa deneyebilirsiniz

Aa bir de Hindistan cevizi yağı var o da saçları saçlarınıza sürerken haliyle değdiği için tırnakları güçlendiriyor tamir ediyor bilmiyorum hiç kullandınız mı

Ben konu açmıştım soğan suyu gerçekten saçı hızlıca toparlayıp uzatıp parlatıyor ve saçı güçlendiriyor yalnız kokusu var işte. Kokusu sorun olmazsa deneyebilirsiniz

Aa bir de Hindistan cevizi yağı var o da saçları saçlarınıza sürerken haliyle değdiği için tırnakları güçlendiriyor tamir ediyor bilmiyorum hiç kullandınız mı
Evet Hindistan cevizi yağını çok kullandm ama bana faydası olmadı

Bi zamanlar fönlü olanını yaptırmıştm. Gercekten bebek saçı gibi parladı saçım. Yani amaç tiftikli kırıklı kabaran vs saçları düzeltmekse çok iyi oluyo. Sonrasında kendi yeni çıkan saçınıza bi faydası yok tabii. Dökülme falan da olmadı ekstra. Yani bu saç diplerine değmeden yapılan bi şey. Mevcut uzanmış saç için. Saç boylarına.
Ben bakım olanını yapıcam saçım tiftik tiftik berbat görünüyor diye

Soğan suyunu nasıl saçlarınıza kullandınız

Eski haline dönüyor saçlarım yandı uçları gerçekten çalı süpürgesi gibiydi yaptırdım bir ay ipek gibi saçlarla gezdim sonra eski haline döndü tekrarlamak gerekiyor onun yerine kırıkları yanıkları kestiririm daha iyi dedim çünkü kimyasal yanığın gerçekten çözümü yok

Benm de şu an öyle 😔 ben kesemiyorum çünkü saçım asla uzamıyor

Soğan suyunu nasıl saçlarınıza kullandınız
Rendeleyip suyunu ince bi bez parçasıyla süzüp parmaklarımla saç diplerime sürdüm. Çeyrek ya da yarım soğan yeter epey su çıkıyor çünkü içinden. Keratin üretimini uyarıyormuş saça geçici etkili keratin yüklemektense saçın keratin üretimini aktif etmek daha mantıklı ve gerçekten işe yarıyor inşallah sizde de yarar. Kahverengi kabuklu olan soğan kullandım ben. Allah şifa versin

Rendeleyip suyunu ince bi bez parçasıyla süzüp parmaklarımla saç diplerime sürdüm. Çeyrek ya da yarım soğan yeter epey su çıkıyor çünkü içinden. Keratin üretimini uyarıyormuş saça geçici etkili keratin yüklemektense saçın keratin üretimini aktif etmek daha mantıklı ve gerçekten işe yarıyor inşallah sizde de yarar. Kahverengi kabuklu olan soğan kullandım ben. Allah şifa versin
yazmayı unuttum yarim saat sonra yıkadım

Sag olun 🙏

Bilmiyorum nedenini bir bilsem 😔 uzamıyor diye o kadar mutsuzum ki , saçlarım hep kısa hiç kestirmeme ragmen
Eğer saçlarınızı uzamıyorsa vücutta içten bir sorun var demektir buna odaklanın bence ben tırnak ve saç uzama sorunu olan herkese bunu söylerim dıştan istediğiniz kadar onarın vücutta eksik varsa olmaz biotin takviyesi deneyin bence

Ben nerdeyse tüm markaları denemiş biri olarak sonunda doğruyu buldum saçım bir açma işlemi sonrası aşırı yıprandı çareyi keratinde aradım Brezilya gönü de olsun bakımlı gözüksün dedim ve tüm denemelerden sonra Cabelo ile karşılaştım trendyol hepsşburada falan da gördüm sonradan aşırı memnunum jel keratin olarak geçiyo evde kendim uyguladım hatta. Şampuanından da memnunum uygulamadan önce yıkayınca bile yumuşacık yaptı nasıl uygulanacağı ürünün üstünde yazıyıdu birebir uyguladım 7 ay olcak hala saçlarım sağlıklı Tekrar uygulamayı düşünüyorum parlattı düzeltti daha hızlı uzadı gibi bile geliyo

Arkadaşlar kuaförde keratin saç bakımı yapan varsa acaba tecrübelerini paylaşabilir mi ? Memnun mu , saç saglığına kavuştu mu vb . Ben de yaptırmayı düşünüyorum ama kararsızım
Canım ben yaptırttım 1 aya kalmadan aynı oluyor daha sonrada kendim evde yapmaya başladım ama saça kuvvet veriyor ben memnun kaldım.

yıpranmış , yanık saçı olanlara tavsiyem, ylang ylang çiçeği yağı , nemli saç uçlarına uygulayın. Ayda bir kez saç uçlarınızı alın. Kuaförler çok kest,kleri için eşime kestiriyorum saç uçlarını. Ben oyuncak bebek saçı kıvamına gelen saçımla kuaföre gitseydim , saçlarım şuan kulak hizamda olurdu. Ylang çiçeği yağı efsane bişey hemen düzeltiyor topluyor. Şampuanlarınıza bemix ampul kırabilirsiniz o da faydalı.

Ben üç kere yaptırdım. biri kalıcı föndü ilk uygulama 6 ay gitti bana. 2.si de kalıcı föndü 3 ay gitti. 3. sü botokstu o da 3 ay gitti. ancak şunu belirtmek lazım etki görebilmek için şampuanın a sülfat paraben gibi kimyasallar içermemesi lazım. yoksa etkisi arkadaşın da dediği gibi 1-2 ayda geçiyor.Ayrıca saç kırıklarına da iyi gelmişti benim. uzun süre saçımı kestirmedim. Düzleştirici vs gibi yüksek ısı da etkisini çabuk geçirebiliyor. ben şimdi evde uygulayabileceğim yöntemleri araştırıyorum.

X