Saç Bakım Ürünleri Keratin saç bakımı

Mavilella

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
39
11
28
Arkadaşlar kuaförde keratin saç bakımı yapan varsa acaba tecrübelerini paylaşabilir mi ? Memnun mu , saç saglığına kavuştu mu vb . Ben de yaptırmayı düşünüyorum ama kararsızım

Yaptırmıştım
Yumuşatıp, parlatiyor ama guclendirme vs olayi bana safsata geldi. Onun için düzenli yaptirmak gerek

Arkadaşlar kuaförde keratin saç bakımı yapan varsa acaba tecrübelerini paylaşabilir mi ? Memnun mu , saç saglığına kavuştu mu vb . Ben de yaptırmayı düşünüyorum ama kararsızım
Bir ay sonra eskiye dönüyor geçici bir şey

Hepsi geçici etki ama aylık yaptırırsan daha bakımlı olur. Ben kuaförlerde 100 kere yaptırmışımdır, evdeki bakımlarımda var. Konularıma bakabilirsiniz.

Arkadaslar cok arastirmis biri olarak soyluyorum. Cogu kisi, %70 falan saclarin ilk ay asla dokulmedigini sonrasinda ise ellerine topaclar halinde gelecek kadar dokuldugunu soyluyor. Iyi bi sey bulan olursa cokk sevinirim. Saclarim kviircik ve ben de cok bunaldim ugrasmaktab.

Evde kendim yaptım bi kaç sefer hiç bi değişiklik göremedim
Kuafördeki nasıl olur onu bilmiyorum

Kuaförde yaptırmak bana çok gereksiz geliyor, bir sürü kimyasala boğuluyor saçınız. Ben evde kendim keratin maskesi hazırlıyorum, buraya 1 2 kez nasıl hazırladığımı yazmıştım ama şu an çok uzun geldi anlatması. Arama çubuğuna Astoria keratin falan yazarsanız çıkar diye düşünüyorum. Şişede saf keratin, keratinli saç bakım maskesi ve E vitamini falan karıştırarak hazırladığım bir maske. Saçlarım platin sarısı ve ona rağmen tiftik tiftik saçlarım yok, gayet parlak ve canlılar.

Arkadaslar cok arastirmis biri olarak soyluyorum. Cogu kisi, %70 falan saclarin ilk ay asla dokulmedigini sonrasinda ise ellerine topaclar halinde gelecek kadar dokuldugunu soyluyor. Iyi bi sey bulan olursa cokk sevinirim. Saclarim kviircik ve ben de cok bunaldim ugrasmaktab.
Keratin bakımından sonra mı dökülme oluyor 😱

Kuaförde yaptırmak bana çok gereksiz geliyor, bir sürü kimyasala boğuluyor saçınız. Ben evde kendim keratin maskesi hazırlıyorum, buraya 1 2 kez nasıl hazırladığımı yazmıştım ama şu an çok uzun geldi anlatması. Arama çubuğuna Astoria keratin falan yazarsanız çıkar diye düşünüyorum. Şişede saf keratin, keratinli saç bakım maskesi ve E vitamini falan karıştırarak hazırladığım bir maske. Saçlarım platin sarısı ve ona rağmen tiftik tiftik saçlarım yok, gayet parlak ve canlılar.
Gerçekten fayda gördüklerini benimle ğaylaşır mısın ? Hayat kurtarırsın

Bi zamanlar fönlü olanını yaptırmıştm. Gercekten bebek saçı gibi parladı saçım. Yani amaç tiftikli kırıklı kabaran vs saçları düzeltmekse çok iyi oluyo. Sonrasında kendi yeni çıkan saçınıza bi faydası yok tabii. Dökülme falan da olmadı ekstra. Yani bu saç diplerine değmeden yapılan bi şey. Mevcut uzanmış saç için. Saç boylarına.

Bir aydan sonra ne oluyor peki
Eski haline dönüyor saçlarım yandı uçları gerçekten çalı süpürgesi gibiydi yaptırdım bir ay ipek gibi saçlarla gezdim sonra eski haline döndü tekrarlamak gerekiyor onun yerine kırıkları yanıkları kestiririm daha iyi dedim çünkü kimyasal yanığın gerçekten çözümü yok

X