Kenzo Amour/YSL Black Opium/CH Good Girl

sirinsmurff

Guru
Pro Üye
8 Ekim 2011
1.109
476
Hanımlar merhaba,
Artık kullandığım parfümleri çeşit olarak minimuma indirmeyi düşünüyorum. Yazlık ve kışlık birer tane, bir de belki arada farklılık isterim diye bir iki tane daha parfümüm olsun istiyorum. Yani toplamda en fazla 3- 4 tane parfüm kullanmak istiyorum. Senelerdir birçok koku denedim, artık durulmanın vakti geldi :KK48:. Şimdi ne istediğimi daha iyi biliyorum.

Kış için yumuşacık, kremsi vanilyalı veya pudralı sıcak kokuları seviyorum. Yani çok karışık baharatlı ya da şekerli gibi değil de, çok daha sade bir koku olmalı. Pudralı çok istedim ama bir türlü tam istediğim gibisini bulamadım.

Velhasıl bu parfümlerden birini kış için daimi parfümüm yapmak istiyorum.
Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Neden?

Son düzenleme:
Valla ben kışlık tom ford black orchid veya armani code, good girl kullanıyorum 3'ünü de. yazın da good girl ve armani code iyi gidiyor kışında..Bir de chanel chance yazın düşünülebilir ama karar sizin Hoppa

Valla ben kışlık tom ford black orchid veya armani code, good girl kullanıyorum 3'ünü de. yazın da good girl ve armani code iyi gidiyor kışında..Bir de chanel chance yazın düşünülebilir ama karar sizin Hoppa
Teşekkür ederim canım. Yazın Good Girl ağır olmuyor dimi?
Chance ı biliyorum, gerçekten çok güzel. Bir aralar baya kullandım. Ama hafif maskülen olduğu için şimdi çok emin olamıyorum :KK64:

Teşekkür ederim canım. Yazın Good Girl ağır olmuyor dimi?
Chance ı biliyorum, gerçekten çok güzel. Bir aralar baya kullandım. Ama hafif maskülen olduğu için şimdi çok emin olamıyorum :KK64:

good girl ben yazında kullanıyorum çok fazla değil 1-2 fıs zaten yetiyor..

Ben Good Girl’cüyüm.
Kenzo amour da yumuşacık bir parfüm aslında. Oldukça sade.
Ama good girl yumuşak, kremsi, sade bir koku değil bence. Aynı şekilde black opium da öyle.
Daha karmaşık kokular bunlar.
Ve ben kışa çok yakıştırıyorum baharatlı karmaşık iddialı kokuları.

Ben Good Girl’cüyüm.
Kenzo amour da yumuşacık bir parfüm aslında. Oldukça sade.
Ama good girl yumuşak, kremsi, sade bir koku değil bence. Aynı şekilde black opium da öyle.
Daha karmaşık kokular bunlar.
Ve ben kışa çok yakıştırıyorum baharatlı karmaşık iddialı kokuları.
Canım benim de bu kokular hakkındaki görüşüm seninle aynı. Aynen Amour sade, good girl ve black opium birazcık daha karışık. Aslında hepsini de çok seviyorum, o yüzden çok kararsızım o_O

Canım benim de bu kokular hakkındaki görüşüm seninle aynı. Aynen Amour sade, good girl ve black opium birazcık daha karışık. Aslında hepsini de çok seviyorum, o yüzden çok kararsızım o_O

Ya canım en büyük derdin bu olsun.
Seç birini ona bağlı kal kullan güzelce.
Bitince ötekine geçersin.
Hepsi bildiğin ve sevdiğin kokular sonuçta.
Al gitsin birini. Çok düşünmeye gerek yok.
Zaten ömür boyu kullanacak değilsin

Ya canım en büyük derdin bu olsun.
Seç birini ona bağlı kal kullan güzelce.
Bitince ötekine geçersin.
Hepsi bildiğin ve sevdiğin kokular sonuçta.
Al gitsin birini. Çok düşünmeye gerek yok.
Zaten ömür boyu kullanacak değilsin
Teşekkür ederim canım, doğru diyorsun :KK200:.
Hepsi de güzel kokular sonuçta. Dert değil tabi ama işte ben kararsız olunca düşünüyorum böyle :KK51:

Ben bu başlığı niye görmemişim ki :) ben kışı geçtim her mevsim bundan sonra black opium kullanırım artık 💕

X