Burberry Body İntense/Chloe Signature

sirinsmurff

Guru
Pro Üye
8 Ekim 2011
1.109
476
Hanımlar tekrar merhaba,
Az önce açtığım konuyu düzenleyemedim, o yüzden yaz için de ayrı bir konu açtım.
Kullandığım parfümleri çeşit olarak minimuma indirmeyi düşünüyorum. Yazlık ve kışlık birer adet daimi parfümüm olsun istiyorum.

Yaz için çiçekli meyveli fresh kokuları sevemiyorum. Çiçekli olabilir ama o kadar güzel yumuşak pudralı ya da çok hafif tatlımsı olmalı ki çiçeğin keskinliğini alsın.

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Neden?

Son düzenleme:
Burberry Body edp’yi biliyorum.
Çok nefis mis gibi buluyorum. Intense de aynı kokudur sonuçta.
Yumuşak kremsi çiçeksi gibiydi sanırım.
Öyle hatırlıyorum. Bir müddet arkadaşım kullanmıştı ordan biliyorum.
Çok beğeniyordum. Ben de kullanacağım bir gün.
Hep aklımda.
Her mevsime de uygun bence.

Burberry Body edp’yi biliyorum.
Çok nefis mis gibi buluyorum. Intense de aynı kokudur sonuçta.
Yumuşak kremsi çiçeksi gibiydi sanırım.
Öyle hatırlıyorum. Bir müddet arkadaşım kullanmıştı ordan biliyorum.
Çok beğeniyordum. Ben de kullanacağım bir gün.
Hep aklımda.
Her mevsime de uygun bence.
Evet canım gerçekten her mevsime uygun, ama ben yazın kullanmayı seviyorum. Benim kullandığım İntense versiyonu. Chloe yi biliyor musun peki? Güzel naif bir koku ama bana gül suyu gibi geliyor, Burberry ile kıyaslayınca Burberry çok daha güzel sanki.

Chloe signature çok güzel bi koku canım ben olsam onu seçerdim ☺️

iş güç ev artık çok zaman bulamıyorum anca parfüm konularına bakıp çıkıyorum :) sende neler var
Hımm kolay gelsin tatlım. Ben de aynı.
Kozmetikcim1 den aldığım NR parfümlerinden hiç memnun kalmadım canım. Sen de poudree yi begenmedigini söylemiştin, sen nereden aldın? Benim parfüm konusunda güvenim iyice sarsıldı artık, özellikle dekantlara hiç inanmıyorum, sen ne düşünüyorsun?

Son düzenleme:
bende denemedim ondan sordum merak ediyorum baya testerda bulamadım :)
Canım ben araştırdım biraz üretimden kalkmış bu parfüm ysl’e ait beauty sitesinde de yok fragranticada falan herkes durdurulmuş üretimi diyor çok merak etmiştim halbuki :110:

Hımm kolay gelsin tatlım. Ben de aynı.
Kozmetikcim1 den aldığım NR parfümlerinden hiç memnun kalmadım canım. Sen de poudree yi begenmedigini söylemiştin, sen nereden aldın? Benim parfüm konusunda güvenim iyice sarsıldı artık, özellikle dekantlara hiç inanmıyorum, sen ne düşünüyorsun?
Canım ben parfumevrenim den alıyorum instagramdan alacağım zaman memnun kaldım

X