Kendin yap fikirleri 💡 El emeği dönüşümler 👩‍🔧

Bu güzel bir soru benim de kafamı kurcalıyor çözüm bulamadım belki fısfısla toz alırım bi süre çok kirlenirse bozarım 🤷‍♀️ Kuzenim temizlik derdi olmasın diye çerçeveletti mesela onunkiler daha da güzel olmuş
Sprey vernik diyecegim ama rengi bozabilir emin olamadım

Bekarlık zamanımda olsaydım, evimin neredeyse tamamı geri dönüşüm üzerine kuruluydu ama evlenince bütün eşyalarımı İstanbul'da bıraktığım için, burada gösterebileceğim bir şey kalmadı.
Hatta aldığım uzun süreli dikiş eğitimi sayesinde, akla ziyan çantalar, kıyafetler, aksesuarlar tasarladım. Kıyafetlerin birçoğunu halen giyerim. Kot pantolonlardan, aplike ya da nakış işlemeli kot etekler yapmıştım. Hepsi muhteşem olmuştu. Sonra motosiklet sevdasına etek giymeyi azaltınca, farklı kıyafet eğilimlerin oldu.
Çok severim geri dönüşümü.
En son yaz boyu yediğim dondurma çubuklarını renkli ojelerle boyayıp tutkalla rulokat tenekesine yapıştırıp küçük metal bir kova ile tamamlayarak kuyu yapmıştım. Çok tatlı bir dekor ürünüydü.
İnsan çok eğleniyor uğraşırken. 🥰😘
Ne güzel şeyler yapmışsınız keşke bakabilseydik ❤️ bende çok şey yaptim ama hiç fotoğraf tutmamisim. O anlık arkadaşlarıma gösterip silmişim 🤦 keşke daha önce acsaymisim topigi. Böyle şeyler insana terapi gibi geliyor. Stresten uzaklaşıyor insan

Şu makaradan çok güzel sehpa olur 🤩 ortada yan tarafı kırık diye bıraktım ama hala düşünüyorummm 😬

Eklentiler

• IMG_20221023_174520.jpg
    IMG_20221023_174520.jpg
    166,7 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:
  • Muhteşem
Reactions: JES
Bunlarda benim yaptıklarım epeydr ara verdim yapmadım hiçsonradan,çok keyifli oluyor hemde kafa dağılıyor yaparken.

O kadar hoş durmuş ki o dantelli tablolarla ne efsane dekor olur. Şuan ben bile kafaya koydum. Ama hic dantelim yok 😆😆
Göndereyim ben çünkü ben de aşırı fazla var hepsi de anneciğimin el emeği göz nuru, öyle olmasa çoktan atmıştım 🤭

Bunlarda benim yaptıklarım epeydr ara verdim yapmadım hiçsonradan,çok keyifli oluyor hemde kafa dağılıyor yaparken.

İnceledim çok güzel olmuş ellerine sağlık 😍 bu kozalakla benimde bir düşüncelerim var bakalım yaptığımda paylaşırım inşallah

Ben de minnak kizimin sifonyerine sunta organizer yapiyorum, boyle daha stabil ve ucuza geliyor. kocama suntalari boyayayim mi eskimis beyaza dedim, boyama gerek yok dedi . Sizce hanimlar? Eki Görüntüle 3150436
Ya çok güzel düşünmüşsün bunu 🤩 bence de boyamaya gerek yok içerde kalıyor nasıl olsa. Bazı masaların üstü cam oluyor öyle olsaydı kesin boyardin

Ben de minnak kizimin sifonyerine sunta organizer yapiyorum, boyle daha stabil ve ucuza geliyor. kocama suntalari boyayayim mi eskimis beyaza dedim, boyama gerek yok dedi . Sizce hanimlar? Eki Görüntüle 3150436
Değişik olmuş en azından değerlenecek boyamaya gerek yok aslında,yada 1 kat vernik sürülebilir belkide.
İnceledim çok güzel olmuş ellerine sağlık 😍 bu kozalakla benimde bir düşüncelerim var bakalım yaptığımda paylaşırım inşallah
Sağol canım seninde ellerine sağlık olsun,kozalaklarla neler yapıyorlar öyle,yaptığında paylaşırsan sevinirim :KK200:

Dönüşümler tamam 🙋🏻‍♀️ yüklemeye anca fırsat bulabildim. Sehpayi komodin yaptım. Yatak başlığımı da beyaza boyadım 🥰

IMG_20221113_183701.jpg

IMG_20221113_183819.jpg

Çubuk tarçınla da şöyle bir süsleme yaptım 🤗
IMG_20221112_215031.jpg

X