Kendin yap fikirleri 💡 El emeği dönüşümler 👩‍🔧

Kizlar bir dönüşümüm daha var. Unutmuşum onu koymayı 😅 vaktinde bayağı uğraşmıştım telefonda kalmasın. Hikayesini okumak isterseniz ekledim konuya ❤️🥰

Eklentiler

• IMG_20221023_012755.jpg
    IMG_20221023_012755.jpg
    150,8 KB · Görüntüleme: 99
Ben yeni aldığım zigonlu orta sehpamı beyaza boyadım çok kötü oldu düzeltemedim de 😞 sehpayı da 3000 tl almıştım🙈 bi daha dönüşüme cesaret edebilir miyim bilmiyorum

Konu cok guzel fikir olarak, calismalar da harika 😍 Yapmaya zaman ayiramasam da izlemeye bayiliyorum boyle seyleri, konuyu takibe alacagim ❤️

Boya işçiliği mi güzel olmadı yoksa rengi mi beğenmediniz? Modeli nasıl acaba
İşçilik güzel olmadı cam olan kısımlar çok kötü oldu . Oturma odasına kaldırmak zorunda kaldım 😬
Modeli ekliyorum aynısındandı

Eklentiler

• BCED8402-77CE-4B17-8632-A1B958B31374.jpeg
    BCED8402-77CE-4B17-8632-A1B958B31374.jpeg
    667,7 KB · Görüntüleme: 99
İşçilik güzel olmadı cam olan kısımlar çok kötü oldu . Oturma odasına kaldırmak zorunda kaldım 😬
Modeli ekliyorum aynısındandı
Cam boyası ayrı satılıyor aslında onunla yapmak daha iyi olurdu. Ya da camı kaldırma şansınız yok mu? Ayna efektli boyalarda var. Sanki üstüne ayna kaplamissiniz gibi görünüyor. Sadece cam yüzeylerde uygulanıyor

Cam boyası ayrı satılıyor aslında onunla yapmak daha iyi olurdu. Ya da camı kaldırma şansınız yok mu? Ayna efektli boyalarda var. Sanki üstüne ayna kaplamissiniz gibi görünüyor. Sadece cam yüzeylerde uygulanıyor
Aaa onu bilmiyordum özelden bana ayna efektli boyayı atarmısınız rica etsem

Tabi ama boyasız bir yüzeye uygulanması gerek. Yani ya boyayı cikaricaz önce ya da başka bir cam koyulacak. Ya da cam kalkiyorsa camsız da kullanılabilir
Önce boyaları çıkarmam gerekecek gerçekten çok teşekkür ederim çok güzel fikir verdiniz 🌸 hemen boya sökücü araştırıp boyaları komple çıkarıp tekrar boyayacağım 🫶

Ben de çeyizimdeki dantelleri değerlendiriyorum

Eklentiler

• FC0CCA59-680C-4D02-852A-5B3947739CF1.jpeg
    FC0CCA59-680C-4D02-852A-5B3947739CF1.jpeg
    166,3 KB · Görüntüleme: 104
  • E110E0DD-2E19-43A1-AF0F-3A1A74331A4A.jpeg
    E110E0DD-2E19-43A1-AF0F-3A1A74331A4A.jpeg
    184,3 KB · Görüntüleme: 103
Cok guzel olmus , bunlarin temizligi nasil olacak acaba tozlaninca ?
Bu güzel bir soru benim de kafamı kurcalıyor çözüm bulamadım belki fısfısla toz alırım bi süre çok kirlenirse bozarım 🤷‍♀️ Kuzenim temizlik derdi olmasın diye çerçeveletti mesela onunkiler daha da güzel olmuş

Bu güzel bir soru benim de kafamı kurcalıyor çözüm bulamadım belki fısfısla toz alırım bi süre çok kirlenirse bozarım 🤷‍♀️ Kuzenim temizlik derdi olmasın diye çerçeveletti mesela onunkiler daha da güzel olmuş
Sabunlu bezle silinir ya önlü arkalı. Çok da gerek yok bence çerçeveye

Bekarlık zamanımda olsaydım, evimin neredeyse tamamı geri dönüşüm üzerine kuruluydu ama evlenince bütün eşyalarımı İstanbul'da bıraktığım için, burada gösterebileceğim bir şey kalmadı.
Hatta aldığım uzun süreli dikiş eğitimi sayesinde, akla ziyan çantalar, kıyafetler, aksesuarlar tasarladım. Kıyafetlerin birçoğunu halen giyerim. Kot pantolonlardan, aplike ya da nakış işlemeli kot etekler yapmıştım. Hepsi muhteşem olmuştu. Sonra motosiklet sevdasına etek giymeyi azaltınca, farklı kıyafet eğilimlerin oldu.
Çok severim geri dönüşümü.
En son yaz boyu yediğim dondurma çubuklarını renkli ojelerle boyayıp tutkalla rulokat tenekesine yapıştırıp küçük metal bir kova ile tamamlayarak kuyu yapmıştım. Çok tatlı bir dekor ürünüydü.
İnsan çok eğleniyor uğraşırken. 🥰😘

X