Kefken, kerpe, cebeci mi? Karasu mu?

Castefella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2008
1.852
88
HEM SAKİN OLSUN HEM YAKIN OLSUN KISA BİR TATİL YAPALIM İSTİYORUZ

Kefkenin koyları varmış Yarın sabah erkenden oraya gidelim falan diyor eşim, bileniniz var mı nasıl? Kırkta yılda bir çekirdek aile olarak gidipte rahatsız olup, abuk subuk tiplerin arasında kalmak istemiyorum anlayacağınıza.s. Oralara giden veya orada olan bana tavsiyede bulunacak arkadaşlar var mı?hihoyyyt

canım babalı var kefken tarafında çok güzel tavsiye ederim su dalgasız ve çok berrak incecik kumu var ve baya acılıyorsun hala su bellerde

dün kerpeden geldik biz de canım..yakın olsun diye 2geceliğine gittik.kerpede nicomedia otel de kaldık..tavsiye ederim gerçekten harika bir 2 gün geçirdik sanki 1 hafta kalmışız gibi..orman ve deniz harika...otel de de odalar,hizmet,yemekler güneydeki otellere taş çıkartacak kadar güzel..yarım pansiyon ama extra aldıın içecekler oyle çok pahalı değil..perşembe ve pazar günleri hariç canlı müzik yapıyorlar iskelenin üstünde çok güzel slow romantik şarkılar çalıyorlar yani gerçekten rüya gibi bri tatil geçirdik..gün batımını izlemekde çok güzel orada..tavsiye ederim..

Son düzenleme:
kolay bulunur yani kefkene gelince sora sora bulunuyo biz günü birlik gitmiştik pansiyon falan bilmiyorum.. kecen haftada kerpe sarı su ya gittik hic memnun kalmadık

İstanbul-Kerpe
000.0 km. Aracımızın kilometresini, İstanbul TEM gişelerde sıfırlıyoruz.
080.0 km. İzmit otogar, Yalova, Kandıra çıkışından sapıyoruz.
105.0 km. Kocakaymaz köyü solda. Önündeki gölet buraya ayrı bir güzellik katıyor.
132.0 km. Kerpe'deyiz.

Kerpe-Babalı yolu
000.0 km. Aracımızın kilometresini, Kerpe'den çıkarken Doğa Camping'i ve camiyi geçer geçmez dört yol ağzında sıfırlıyoruz.
002.0 km. Kumcağız'dayız.
003.5 km. Kurtyeri'nden sola sapıyoruz.
005.5 km. Kefken'de liman girişindeyiz.
006.5 km. Kovanağzı'na geliyoruz.
009.0 km. Sola saptığımızda 100 m. sonra Cebeci sahilindeyiz. Biz sağdan transit geçiyoruz.
012.0 km. Hamidiye Köyü'ndeyiz. Camiyi geçince sola sapıyoruz.
016.0 km. Bir çatala geliyoruz. Sola giden yol Tuzağzı'na çıkar. Sağdan gideni Dikili'den geçer. Babalı için sağ yolu takip etmek gerekir.
018.0 km. Babalı'ya geldik.
bunu netten buldum şimdi cnm ama gercekten ben sadece denizi için yorum yapabilirim gecen sene cok memnun kaldık pansiyon falan bilmiyorum cok kalabalık diildi

tabiki kefken, kerpe..... anannemler orada ,çocukluğum oralarda geçti...çok güzel yerler...

dhilek'cim çok sağol ben Çanakkaleyi de çok seviyorum Geçen sene Gökçeada, Bozcaada ve Gelibolu'daydık. inşallah severim, sevgiler.a.s.

Son düzenleme:
Schirin'cim harikasın ya yol tarifini bile bulmuşsunŞeniz inşallah memnun kalırız Eşim de kızım da illa yüzücez sıkıldık istanbuldan deyince mecbur ben de peşlerinde gidiyorum işte. Umarım sakin olur ve güzel geçer. Sağol Kerpe'den menun kalmadığını söylediğin de iyi oldu hayatım iki gün tatil yapıcam diye çevredekilerden rahatsız olup, moral bozmaya değmez gitmekten vazgeçtim. Öptüm, sevgiler.

ben daha yeni geldim o taraftan.Kefkende kerpe de cebecide hafta sonlari acayip kalabalik oluyor.Daha sakin bir yer düsünüyorsan bence baska taraflara bak.Yada hafta ici gitmeye calis cünkü gercekten cok kalabalik.

ben daha yeni geldim o taraftan.Kefkende kerpe de cebecide hafta sonlari acayip kalabalik oluyor.Daha sakin bir yer düsünüyorsan bence baska taraflara bak.Yada hafta ici gitmeye calis cünkü gercekten cok kalabalik.

Ufffff nolur öyle olmasın yaaa...:1no2: Bizimkiler tutturdu senin yüzünden bir yere gidemiyoruz diye... ille de istiyorlar denize girmeyi... sanırım mecbur gitcem:KK43:((
Ne yapsam bilmem ki:çok üzgünüm: şimd bir sürü ipini koparan tipler olur orda sinir olurum ben yaa:KK43:(((

Son düzenleme:
Aylacım hangi tarihte tam olarak ordaydın, nerede kaldınız? 02-03 Ağustosta
Kandıradan ücretsiz otobüslerle akın akın plaj voleybolu için cebeciye gelmişler Bu yüzden coşmuş olabilir mi kalabalık?

yok hayatim .ben 19.6 da bir hafta kadar kaldim.biz bir yazlik kiraladik bir haftalik.tam olarak neresi dersen adres falan bilmiyorum.sahile cok yakindi.en fazla kalabaligi sevmiyorum.belki o yüzden bana asiri kalabalik gibi gelmistir.denize falan giremedik.bizde agvaya kadar gezmelere gittik.kendi arabamizla gittigimiz icin kandiranin köy sahillerine indik.daha az insan vardi köy taraflarinda.merak ederseniz sik gittigimiz bagirganli köyü var.sahili nispeten sakindi.yeni liman falan yapiyorlardi oraya gittik gezip bakmaya.öyle vakit gecirdik.ben fazla otellerde kalmayi sevmiyorum,böyle daha serbesttik.gittik gezdik sadece sahile ve yüzmeye bagimli kalmadik.ögleye kadar civarlari gezindik ögleden sonra sahile denize indik.

salı ve çarşamba günü kerpedeydik biz de biz otelde kaldığımız için oyle tıklım tıklım değildi otelin kendine ait beach i var şezlonglar falan ama kerpenin içine doğru gezinti yaptık erkek arkadaşımla halk plajına doğru gittik dehşet kalabalıktı korkutmak gibi olmasın ama çok kalabalık herkes alt alta üst üsteydi cnm...

meraba kızlar bizde yarın kerpe tarafına gitmek istiyoduk.çokmu kalabalık olur.İstanbuldan çıkıcaz.sizce yakın güzel başka nereler var ailece gidilecek.hereks kerpe çok güzel diyodu.bilmiyorum.

[QUOTE="NightRose";3541852]Aylacım hangi tarihte tam olarak ordaydın, nerede kaldınız? 02-03 Ağustosta
Kandıradan ücretsiz otobüslerle akın akın plaj voleybolu için cebeciye gelmişler Bu yüzden coşmuş olabilir mi kalabalık?[/QUOTE]

meraba nightrose bugün kerpeye gittinizmi.nasıldı.bizde yarın gitmek istiyoruz.lütfen bana bilgi verirmisin.

[QUOTE="NightRose";3541457]Ufffff nolur öyle olmasın yaaa...:1no2: Bizimkiler tutturdu senin yüzünden bir yere gidemiyoruz diye... ille de istiyorlar denize girmeyi... sanırım mecbur gitcem:KK43:((
Ne yapsam bilmem ki:çok üzgünüm: şimd bir sürü ipini koparan tipler olur orda sinir olurum ben yaa:KK43:((([/QUOTE]

canım kalabalık dendiğine bakma, haftasonu normalin üstünde oluyor ama bi antalya, çeşme falan gibi değil. ipini koparanda gelmiyor ööle. genelde aileler, çocuklu falan, gençler kızlı erkekli grup halinde...[/COLOR]

meraba siz sohbet odasındamı konuşuyosunuz yoksa buradanmı cevap yazılıyo nasıl oluyo ben bilmiyorum

kefkene cebeciye göre ben kerpey itavsiye ederim arkadaşlar. çocukluğum orada geçti belki ondandır ama kerpe bana daha ayrı geliyor. evet kalabalık ama o kadar da rahatsız olacağınızı sanmıyorum.zaten kerpe çok küçük ve şirin bir yer. kayalıklar da ayrıca çok güzel tabi çocuklar iiçin tehlikeli.naçizane tavsiyem kerpeden memnun kalırsınız 2 günlük bir tatil için.

X