Kedimi sahiplendirmek zorundayım :(

Ben de hamile olduğumu öğrendiğimden beri birlikte büyüyecekleri için çok mutlu ve heyecanlıydım. Dediğiniz gibi çok insan kedi ile bebek olmaz dedi ama onlara hep aksine faydalarını anlatmaya çalıştım. Asla kedimi tüy vs diye gondermiyorum. Çok zorlandığım dönemler de oldu aklıma bile gelmedi vermek. Normalde kediyi hiç kapatmadık. Kızımla dolaşıyorlardı ortalıkta. Son yaşadığım olayda bir şeyi atlamışım yazarken. Dışarda kedi bagırışlarını duyunca kedimizin yanında ben vardım bir anda kulakları geriye yatırıp bana saldırmaya başladı. Ayağım bacağım baya kan içinde kaldı. Tırmaladi ve ısırdı. O korku ile belki o sırada yanında ben olduğum için tehlike olarak görmüş olabilir. O olaydan sonra ya bu kızımın yanında olsaydı geri dönülemez bir zarar olsaydı bu düşünceler beni çok strese sokuyor. Sonrasında kedilerin bağrışını duyunca yine tıslama pati atma hareketleri de görünce ne yapacağımızı bilemedik. Tabi bu gerginlikle işte de rahat olamayacağımız için mecbur 1 aya yakın süredir gündüzleri odaya kapatıyoruz. Balkona girip çikıyor odadan. Akşam açıyoruz. Tabi bu durum onda da stres yapıyor. Yani anlayacağınız maaile gerginiz buaralar. Ben tek taraflı düşünmüyorum. Kedimizi de çok seviyorum ama onun ruh sağlığı için de bizim için de en doğrusunu bulmaya çalışıyorum. Ve insallah da öyle olur 😔 Rabbim size de anne olmayı nasip etsin inşallah 🌸
Yani demiş olduğum gibi size de kötü söz söylemenin faydası yok. Eğer verecekseniz lütfen çok güvendiğiniz biri olsun ve mümkünse tek kedi olsun yoksa 2 yaşından sonra başka kedili evde anlaşamaz

X