ilk kedim ikincisinin ensesini ısırıyor

tiramisunn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
3
0
28
1.5 yaşında bir kedim var hem biz evdeyken yalnız kalmasın hem de yeni bir pisiciğe sıcak bir yuva verelim istedik. ortalama 3 4 aylık oldugunu düşündüğüm disi bir kedi bulduk sokakta eve getirdik basta buyuk olan kucukten hic hoslanmadi hayvani her firsatta ısırmaya başladı. Hayvanın günahına girmeyelim sahiplendirelim diye dusunduk ama veteriner alisirlar dedigi icin bir sure bekleyelim dedik. Sonrasında tabi birbirlerine alıştılar ama buyuk olan kısır olmasına rağmen küçüğe cinsel egilim içerisinde hem de kucuk olanin ensesi yara icinde yapabileceğim bir sey var mı? sahiplendirmek istemiyorum. :KK43:

Kucuk olan disi kedinizi de kisirlastirmalisiniz. O zaman ensesine yapismasina asla izin vermeyecektir. Sundan emin olun kediler aleminde tecavüz yok. Bende bi seferinde eve erkek kedi gelince kizlarim icin endiselenmistim veterinerlere sordum ve bana gulduler. Erkek kedi ne kadar iri ve istekli olursa olsun disiyi o pozisyona getirmesi imkansiz. Disi kedi istemedikten sonra en fazla yaklaşmaya çalışır engellenir geri cekilir dediler ve dedikleri durumu onlarca kez tecrube de ettim. Sizin kızı kisirlastirmakla ise baslamaniz lazim☺

bir tanıdığımızın kedisini 6 aylik kisirlastirdilar hayvan kendine zor geldi ateslendi falan bizim kucukte 7 aylik falan yaptirsak problem olur mu acaba ? Önceki kedimi veteriner hatalari yuzunden kaybettim de pek güvenmiyorum.

bir tanıdığımızın kedisini 6 aylik kisirlastirdilar hayvan kendine zor geldi ateslendi falan bizim kucukte 7 aylik falan yaptirsak problem olur mu acaba ? Önceki kedimi veteriner hatalari yuzunden kaybettim de pek güvenmiyorum.
Her ameliyat risklidir ama büyük oranda sıkıntı yasamaz.

iyi bir veteriner olursa sıkıntı yasamazsiniz umarim. Aslinda 6. Aydan sonrasi disi kediler icin daha uygundur ama veteriner size cinsel olgunluga ulasip ulasmadigini daha net soyleyebilir. Benim mecbur kalip erken kisirlastirdigim disi kediler oldu daha once. Bir sorun yasamadim.

X