Kayseri esthetic palace da dolgu yaptıran var mı?

ismisenver

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2016
69
21
31
Merhaba kızlar? Kayseri esthetic palace da dolgu yaptıran var mı aranızda. Yapan kişi estetisyen olduğu için aklımda soru işaretleri var. Ben bu zamana kadar hep plastik cerraha yaptırdım dolguyu malum hergün saçma saçma haberler okuyoruz. Ama hiç memnun kalmadım saffet beye 4 kez falan gittim. 4 aya yaptığı dolgu eriyor ve inci taneleri kalıyor. Ahmet tuna eren in kalıcılığı 1 yıl sürdü ama inci taneleri çok daha kötüydü malesef. Esthetic palace instasında çok güzel dudaklar paylaşıyor şans vermek istiyorum ama estetisyen olması kafamı karıştırıyor. Burada dolgu yaptıran var mı kozlar? Lütfen yardımcı olun.

Ben . Sakın sakın aman diyim.bana yaptılar damara denk getirdiği için kafam kadar şişti dudağım.ve mosmor oldu bir hafta insan içine çıkamadım.sonra Saffet beye gittim 400 liraya dolguyu eritti normale döndüm.asla yaptırmayın orda paranızdan ve güzelliğinizden olursunuz

Ben yaptırdım gayet güzel ve harikaydı şişmesi gayet normal sonuçta iğneli bi işlem ve morarmasıda gayet normal bence kayseride tek güzel yapan yer esthetic palace gerçekten hiç tereddüt etmeyin 👍👍👍👍👍

X